Як стати промоутером


Робота промоутера дуже напружена, але вона варта того. Багато музикантів та ді-джеї працювали клубними промоутерами перед тим, як стати відомими. Така робота дозволяє познайомитися з потрібними людьми, а значить, це ваш шлях до успіху, фінансового та соціального. Однак будьте готові працювати багато і напружено.

1.


Вирішіть, промоутером якого типу ви хочете бути і запишіть це на папері. Приклейте цей шматок паперу на холодильник або на дзеркало у ванній. Чому? Вам потрібно дивитися на нього кілька разів на день, щоб не втратити фокус. Так, якщо ви хочете бути клубним промоутером, не варто втрачати час на підозрілого приятеля, який хоче співати у рок-групі.

2.


Складіть бізнес-план. Такий план необхідний на шляху до успіху, яка не прийде без конкретного напрямку. Ви чули приказку: «Якщо ти не плануєш, як перемогти, ти плануєш програти»? Це вірне твердження. Тому докладно опишіть, як ви збираєтеся стати кращим промоутером в своєму місті або в усьому світі.

3.

Порахуйте фінансові витрати. Скільки у вас є зараз, щоб займатися просуванням знаменитості, вечірки або продукту? Вам необхідно обміркувати, скільки коштуватиме надрукувати флаєри, найняти команду розповсюджувачів, організувати предсобитійние вечірки та інші речі, які підігріють інтерес людей. Навіть якщо у вас є тільки 10 рублів в кишені, ви можете почати поширювати новини за допомогою сарафанного радіо. Також дуже важливо вирішити, скільки коштуватимуть ваші послуги. Який рахунок ви пред'явіть клієнту?

4.

Знайдіть місце, де ви зможете почати працювати як промоутер. Багато людей стають промоутерами завдяки друзям, яким потрібна допомога і які їм довіряють. Ви можете почати зі своїх друзів і знайомих. Ви навіть можете попрацювати для початку безкоштовно. Це дозволить людям дізнатися про вас.
{LikeAndRead}

5.

Будьте промоутером. Рекламуйте, використовуючи різні засоби: сарафанне радіо, флаєри, соціальні мережі в інтернеті і просто товариських людей. Все це - звичайні способи реклами. Використовуйте їх по максимуму.

6.

Вибудовуйте свою репутацію і бізнес, як тільки з'являться гроші. У реальному житті ніхто нічого не принесе нам на блюдечку з блакитною облямівкою, інакше всі навколо були б у повному порядку. Тому використовуйте свій капітал для встановлення контактів з потрібними людьми.

7.

Вчіться на своїх помилках. На шляху до успіху помилки неминучі, але вони вчать нас, як робити свою роботу краще. Тому приділіть час їх аналізу. Також звертайте увагу на відгуки про своє роботі. Ваші клієнти - єдині, хто може сказати вам правду про ваші послуги.{/LikeAndRead}