Як зменшити плинність кадрів


Плинність кадрів може дуже дорого обходитися, особливо якщо мова йде про мале підприємство з невеликою кількістю співробітників. Кожен раз, коли компанію залишає співробітник, вона змушена витрачати кошти на залучення нового працівника та його навчання. Найбільш важливим фактором для зменшення плинності кадрів у будь-якій компанії є задоволеність співробітників своїм місцем роботи.

1.


Запропонуйте справедливі умови праці та заробітну плату вище середнього рівня. Перевірте зарплати і пільги, які отримують співробітники ваших конкурентів, і при необхідності збільшіть зарплату своїм людям.

2.


Зустрітися зі своїми співробітниками. Вислухуйте їхні скарги і вникайте в їхні проблеми. У будь-який час ви повинні бути доступні для працівників, щоб вони могли звернутися до вас зі своїми проблемами. Приймайте пропозиції навіть від співробітників нижчого рівня.

3.

Подумайте про стимули, які дозволять зменшити плинність кадрів. Введіть бонуси або премії для конкретних рівнів продуктивності праці. У випадках, коли це виправдано, регулярно матеріально заохочуйте своїх працівників, і тоді ви зможете бути впевненими, що ваші співробітники не захочуть розлучатися з вашою фірмою.

4.

Забезпечте співробітникам просування по службі. Прислухайтеся до тих співробітників, які хочуть вивчити суміжні види діяльності або зацікавлені в отриманні нових посад. Пам'ятайте, що у співробітників буде набагато більше стимулів залишатися у фірмі, якщо будуть бачити, що у них є в ній майбутнє.
{LikeAndRead}

5.

Перш за все, вибирайте собі людей з гарною трудовою історією. Шукайте співробітників, у яких не буде або будуть невеликі прогалини в резюме. Наймайте людей, які лояльні своїм компаніям і рідко змінюють місце роботи.

6.

Будьте на зв'язку зі своїми співробітниками. Намагайтеся заздалегідь подбати про всі проблеми, які можуть бродити серед ваших працівників, намагайтеся зберігати приємну робочу атмосферу. Досягніть, щоб кожна людина відчувала себе важливою і незамінною частиною компанії.
{/LikeAndRead}