Простий спосіб виготовлення свічок


Свічки можуть бути корисними і після закінчення свят. Вони дають світло і приємний запах, допомагають сформувати приємну атмосферу. Крім того, їх досить просто зробити в домашніх умовах. Через економічну кризу люди пробують все, що на їх погляд може заощадити зайві гроші. Рахунки за електроенергію продовжують зростати, у той час як доходи чомусь падають. Я хочу поділитися з Вами способом, який не тільки дозволить Вам знизити витрати на електрику, але і дасть можливість зайнятися захоплюючою справою. У статті я навчу Вас, як робити свічки - без зайвих складнощів, не виходячи зі свого будинку!

Якщо Ви по-справжньому працьовита людина, то могли б навіть використовувати цей спосіб, щоб забезпечити собі додатковий дохід. Виготовлення свічок - це досить великий бізнес, особливо якщо говорити про ароматичні свічках.

1.


Плавно нагрівайте віск, помішуйте його в міру танення. Як правило, нагрівання до 140 градусів за Цельсієм вистачає для будь-якого виду воску.

2.


Коли віск почне плавитися, розпорошите на внутрішню поверхню підготовленої форми рослинної масло або кулінарний спрей. Поставте форму в безпечне місце.

3.

За допомогою дерев'яної ложки акуратно і плавно розмішуйте віск.

4.

Коли віск повністю розтане, можете додати в нього абсолютно все, що захочете. Це вдалий час для додавання ароматизатора - не більше однієї чайної ложки масла або трав - і барвника. Акуратно розмішуйте віск протягом декількох хвилин - так Ви рівномірно розподіліть барвник і ароматизатор по всьому об'єму воску.
{LikeAndRead}

5.

Дуже повільно перелийте віск у форму для нього. Не заповнюйте до самого верху. У кожній формі залишайте як мінімум 2 см порожніми.

6.

Коли віск почне тверднути, візьміть гноти. Зауважте один кінець гнота навколо середини олівця. Повільно опустіть вільний кінець гноту у віск і покладіть олівець поверх форми. Завдяки такому прийому гніт не опуститься на дно.

7.

Після декількох годин остигання віск повинен мати відповідну консистенцію. Переверніть форму догори дном, свічка при цьому повинна легко вислизнути.

8.

Обріжте гніт до 2 см і вуаля! Свічка народилася :){/LikeAndRead}