Як заробляти гроші онлайн, продаючи місце під рекламу


Щоб заробляти гроші в мережі Інтернет, буде потрібно час, але воно того варто. Одним із способів заробітку онлайн є продаж місця під рекламу. Продавати рекламні місця можна по-різному, але в цій статті я хочу розповісти, як розміщувати у себе на сайті рекламу за гроші. Люди готові платити гроші веб-майстру і розміщувати рекламу на популярних сайтах. Дотримуйтесь нижчеописаних порад і зможете заробляти гроші в мережі, продаючи місце під рекламу у себе на сайті.

1.


Розробіть сайт
Найпершим кроком є створення популярного веб-сайту. Популярним вважається той сайт, який відвідують часто і багато. Почніть з одного сайту, а потім, якщо ви розробник, можна створювати й інші. Додавайте на сайт багато різних сторінок з корисною інформацією, яку могли б почитати відвідувачі. Вам потрібно прагнути зробити свій сайт таким, щоб люди хотіли розміщувати на ньому рекламу, тому що їм доведеться платити за це гроші.

2.


Обмінюйтеся посиланнями
Організуйте безкоштовний обмін посиланнями. Коли ваш сайт почне набирати популярність, вам захочеться обмінюватися посиланнями з іншими ресурсами, щоб підвищити свій рейтинг (так званий Пейдж-ранк). У вас повинна бути окрема веб-сторінка для розміщення безкоштовних посилань. Оновлення свій сайт і вибирайтеся на перші сторінки в інформаційно-пошуковій системі. Не ставте безкоштовні посилання на головній сторінці сайту. Потенційні клієнти захочуть купити місце під рекламу саме там, а також на сторінках з основним змістом.

3.

Підвищуйте показник авторитетності сайту в пошуковій системі Google
Почекайте, коли зросте критерій виміру індексу цитування вашого сайту в пошуковій системі. На Google він повинен бути, принаймні, 2/10. У веб-майстрів є свій термін для критерію індексу цитування сайтів - Pr. Наприклад, PR 0, PR 1, PR 2 і так далі до PR 10. У більшості веб-сторінок самого Google цей показник становить 10/10. Якщо PR у сайту високий, значить, він популярний. Щоб продавати місце під рекламу на сайті, треба спочатку зробити його популярним.

4.

Рекламуйте
Розмістіть на сайті рекламу. Тепер ви готові повідомити користувачам Інтернету, що продаєте місце під рекламу. Розмістіть на сайті напис: «Місце під вашу рекламу». У контактні дані на сайті додайте посилання на інформацію або свою електронну скриньку. Так ви будете готові приймати замовлення на розміщення реклами, клієнти зможуть з вами зв'язатися.
{LikeAndRead}

5.

Заробляйте
Беріть гроші за розміщення реклами на сайті. Коли клієнти зв'яжуться з вами, будьте готові повідомити їм свої розцінки, де саме можна буде розміщувати рекламу та іншу інформацію. Ви повинні розповісти про способи оплати і показати, як їх реклама виглядатиме у вас на сайті. Рекомендую продавати місце під рекламу за фіксованою ціною, незважаючи на те, скільки користувачів перейшло за посиланням або скільки разів була показана реклама. Вам краще брати щомісячний фіксований платіж, це значно спростить співпрацю і внесе ясність. Тепер ви знаєте, як заробити, продаючи місце під рекламу на сайті.{/LikeAndRead}