Як заробити гроші в інтернеті з дому


В інтернеті можна заробляти гроші, сидячи вдома, і є безліч способів робити це. Перш за все потрібно визначити, яким способом ви хочете заробляти. З багатьма з них ви напевно вже знайомі. Багато схеми заробітку обіцяють тисячі рублів на день, але більшість таких схем - шахрайство.

У будь-якому випадку, перш за все ретельно вивчіть всі нюанси.

1.


Платні опитування

Коли я вперше вирішив, що хотів би заробляти гроші вдома в мережі інтернет, то мені прийшла думка, що платні опитування - найбезпечніший варіант. З часом я зрозумів, що опитування-шахраї живуть і живуть в мережі. Є кілька чесних сайтів з опитуваннями, але щоб їх знайти, потрібно витратити багато часу. Необхідно прополювати бур'яни. При цьому, на кожному сайті потрібно буде танцювати з бубнами, щоб підтвердити свою кваліфікацію. Так ви витратите ще більше часу! Можна використовувати різні хитрощі і хитрощі при роботі з опитуваннями, яким я навчився від друзів, але я вирішив від них відмовитися. Вони, безумовно, нечесні, і вам доведеться багато обманювати. Скажу одне - якщо на сайтах з опитуваннями у вас проситимуть гроші, не платіть!

Зазвичай доводиться платити за списки сайтів з опитуваннями, які можна знайти і безкоштовно в інтернеті. Якщо вам будуть потрібні хороші сайти з опитуваннями, потрібно шукати їх на дошках оголошень тематичних форумів.

2.


Сайти із завданнями

Наступним місцем, куди я попрямував для заробітку грошей онлайн, були сайти, які платять за виконання різних завдань. У першу чергу це сайти Cheap-Advertising і WMmail. У них є багаторівнева система оплати і рефералів. Більший відсоток прибутку приходить від рефералів, але для цього необхідно розміщувати посилання на блогах, форумах, сайтах і т.д. Ви можете заповнювати опитування і виконувати завдання, що займе не дуже багато часу. У цьому виді заробітку також є багато сайтів-шахраїв, як і у випадку з сайтами-опитувальниками. Тому вам доведеться з'ясувати хто з них хто самому або відвідати тематичні форуми.

Ви зможете заробити в інтернеті принаймні з одним із сайтів із завданнями, але не дуже багато. І це займе достатньо часу, так само, як в інших випадках. Не важливо, яким видом бізнесу в інтернеті ви займаєтеся, це займає певний час, тому потрібно терпіння.

3.

Блог

Третім видом заробітку, який я волів і до цих пір ним займаюся, є ведення блогу і партнерський маркетинг. Для того, щоб почати заробляти, вам буде потрібно якийсь час, якщо ви такий же гуманітарій, як і я. Я зареєстрував блог на blogger.com, оскільки це настільки просто, що будь-хто може це зробити. Спочатку я монетизував блог за допомогою Google AdSense, а потім зареєструвався як партнер на Amazon і Ebay.

Незабаром я перейшов на Wordpress, що вимагає певних технічних навичок. Для цього я використовував Niche Blogger, оскільки сам би я не впорався. Це було правильне рішення, тому як маючи наставника, можна заощадити багато часу і прискорити процес.

4.

Письменник-фрілансер

Останнім способом заробітку грошей в інтернеті для мене стало написання статей. В основному це статті для Advego.ru і Textsale.ru. Я заробив трохи грошей на написанні рекламних статей для рекламодавців і блогерів, які не хотіли наповнювати блоги самостійно. Такі блогери та партнерські рекламні програми, які наймають письменників, завжди є - проблема в тому, що їх потрібно знайти. Якщо ви не будете обережні, то можна потрапити на шахраїв, які просто не заплатять вам за працю. У цьому вам доведеться розібратися самому.

Портал Searchengines.ru має окремий форум, на якому ви можете розмістити оголошення і запропонувати свої послуги письменника, веб-дизайнера, графічного художника і т.д. Однак, я раджу вам зареєструватися і якийсь час спілкуватися з іншими членами форуму і дізнатися їх перш, ніж писати статті для них, щоб переконатися, що вам заплатять.

Існує безліч способів заробітку в інтернеті з дому, але перераховані вище я використовував і використовую зараз. Я не хочу писати про те, чого не знаю і вводити вас в оману. У підсумку можу порадити постійно шукати альтернативні варіанти заробітку, і ви знайдете той, який найбільш влаштує вас.{/LikeAndRead}