Як почати користуватися Твіттером


Спілкування в Твіттері - це захоплююче. Якщо ви зацікавлені в пошуку однодумців в інтернеті, просуванні вашого бізнесу або веб-сайту, або просто хочете бути в курсі новин і технологічних новинок, Твіттер - прекрасна можливість налагоджувати контакти в мережі - та й це просто цікаво!

Можна дуже швидко знайти собі друзів по всьому світу за допомогою цього інтерактивного інтернет-інструменту. Почати дуже легко. Я розповім, як просто стати користувачем Твіттер.

1.


Знайти знайомих у Твіттері дуже просто. Відкрийте ваш браузер і наберіть адресу: http://www.twitter.com. Ви опинитеся на заголовній сторінці Твіттера. Вгорі справа ви знайдете посилання на відеоролик, що пояснює основи Твіттера, якщо вам зручніше сприймати інформацію на відео. Інакше, читайте далі і перейдемо до наступного кроку для початку кар'єри в Твіттері.

2.


Головна сторінка Твіттера містить тільки найнеобхідніше, так що не хвилюйтеся, вас не перевантажить інформацією. Ви могли б навіть подумати, що помилилися сайтом! Праворуч, під синім трикутником з співаючої птахом, ви побачите зелений квадрат з посиланням: "Почати спілкування". Натисніть, і ваша подорож в країну Твіттер почнеться.

3.

Вам запропонують ввести ваше повне ім'я, створити псевдонім (він стане частиною адреси для використання в посиланнях до ваших записів, так що вибирайте щось, що вам подобається). Потім створіть пароль, додайте вашу адресу електронної пошти, виберіть налаштування розсилки та отримання сповіщень електронною поштою, введіть секретне слово для перевірки особи, натисніть "створити обліковий запис", і ви готові. Тепер ви - офіційний учасник спільноти Твіттер.

4.

Наступний крок дозволить вам знайти своїх друзів, які можуть вже брати участь у Твіттері, використовуючи ваш (і) адреса (и) електронної пошти. Знайдіть друзів, використовуючи ваші облікові записи, наприклад, на Gmail, Yahoo!, AOL, Hotmail і MSN - або пропустіть і продовжуйте. Ви завжди зможете повернутися до цього пізніше. Твіттер надасть список людей серед ваших електронних кореспондентів, зареєстрованих і в Твіттері. З цього списку ви зможете вибрати тих, з ким хотіли б підтримувати спілкування і тут.
{LikeAndRead}

5.

Отже, ви готові брати участь у Твіттері і спілкуватися в інтернеті.{/LikeAndRead}