Як розвивати свій бізнес


Розвивати бізнес навряд чи легко, не кажучи вже про те, щоб почати його. Є різниця між розвитком бізнесу та хобі, яке час від часу приносить вам гроші.

1.


Знайдіть те, що вас цікавить і дає вам почуття задоволення. Відшукайте спосіб отримувати з цього прибуток (дізнайтеся, наскільки це затребувано).

2.


Задумайтеся про маркетингову стратегію з мінімальним вкладенням грошей або зовсім без них. Створіть флаєр або знайдіть дешевий шлях прорекламувати свою справу через місцеві оголошення в пресі або на сайті.

3.

Досліджуйте ринок з мінімальним вкладенням коштів: вивчіть ваших конкурентів поблизу, поговоріть з потенційними клієнтами, публікуйте раз на місяць оголошення про свою справу в місцевій газеті.

4.

Не забудьте вказати в оголошенні свій номер телефону та електронну пошту. Проведіть дослідження ринку: розмістіть свої оголошення у поштових скриньках.
{LikeAndRead}

5.

Використовуйте свої навички спілкування та соціальні зв'язки, щоб організувати зустрічі з людьми, які можуть створити рекламу вашому бізнесу. Відвідаєте з цією метою місцеві магазини і фірми, щоб розширити мережу контактів. Подумайте про те, щоб запропонувати їм помістити ім'я фірми на ваших флаєрах, і ви помістіть своє оголошення в цих фірмах натомість. Будьте терплячі і спостерігайте за зростанням свого бізнесу!
{/LikeAndRead}