Як створити свій сайт


Ви зможете навчитися створювати сайти, якщо у вас є вільний час, щоб розібратися в цьому. Абсолютно вірно, все, що вам потрібно, це час і, звичайно ж, комп'ютер. Ви навіть можете не платити за це. Багато платформи для створення сайтів абсолютно безкоштовні, хоча є й інші, що стягують певну плату за їх використання.

1.


Перш ніж створити свій власний сайт, Вам необхідно вирішити, чого він буде присвячений і чи будете Ви в майбутньому на ньому заробляти. Потім Ви обираєте платформу для сайту. Ви можете нічого не платити за це, використовуючи безкоштовні пропозиції, але тоді вам і нічого не належатиме.

Починати з безкоштовних пропозицій, безумовно, добре, але одного разу вранці ви можете позбутися свого сайту. А це означає, що вся Ваша величезна робота повністю і безповоротно пропаде. Тому, якщо Ваш сайт буде містити достатньо важливу інформацію, купіть для нього домен і хостинг.

2.


Постарайтеся зрозуміти мене правильно, безкоштовний сайт і блоги - теж варіант, наприклад, їх можна використовувати для тестування або для чого-небудь іншого. У мене самого є кілька безкоштовних блогів, але, якщо завтра я не зможу отримати до них доступ, це ніяк мене не потурбує.

Безкоштовні сайти ви можете створити на таких ресурсах як Lj.ru, Wordpress.com або Ucoz.ru. Lj і Wordpress дозволяють створювати блоги, а Ucoz - багатофункціональні сайти. Як говорилося раніше, Ви можете легко створити сайт безкоштовно, але він не буде належати Вам і про це потрібно завжди пам'ятати.

3.

На Youtube зберігається маса навчає матеріалу по створенню сайтів, які набагато детальніше інструкцій на тому ж Ucoz.ru. Він допоможе Вам спроектувати досить якісний сайт самостійно.

Якщо Ви вирішили заробити на сайті, Ucoz і Lj дозволять розмістити спонсорські посилання, тоді як Wordpress.com це забороняє. На Wordpress.com можна навіть не намагатися це робити. Однак, зробивши власний блог на движку Wordpress.org, що зажадає від Вас окремого хостингу та домену, ви зможете розміщувати партнерські посилання або вибрати будь-який інший спосіб монетизації сайту.

4.

Ви не витратите час даремно, якщо будете використовувати для створення свого сайту безкоштовну платформу, але якщо Ви плануєте досягти успіху в інтернет-співтоваристві, Вам необхідно йти далі і придбати власну, образно кажучи, інтернет-нерухомість. Це не так дорого: доменне ім'я обійдеться Вам у 10 доларів або менше. Веб-хостинг коштує приблизно 15 доларів на місяць, при цьому Ви не платите за розміщення кожного доменного імені.

Як Ви вже зрозуміли, створення сайту не стільки дороге, скільки трудомістке заняття. Хоча, можливо, вам доведеться розщедритися на інтернет-маркетингові інструменти, такі як програмне забезпечення для SEO (оптимізація сайту для пошукових серверів) і т.д.
{LikeAndRead}

5.

Найбільш простий спосіб монетизувати свій веб-сайт - використовувати google ads (реклама від google). Вам потрібно просто зареєструвати в даній системі, і, коли хтось переходить за посиланням на рекламований сайт, Ви отримуєте гроші. Крім того, Ви можете брати участь у партнерських програмах. Для цього Вам достатньо зареєструватися в партнерській програмі і продавати товари. Відомий інтернет-магазин ozon.ru, наприклад, пропонує просту і прозору систему партнерського маркетингу.{/LikeAndRead}