Думайте як мільйонер


Чи замислювалися ви про те, що можете стати мільйонером? Вам всього лише потрібно трохи поміняти своє ставлення до життя - і ось ви зробили перший крок на шляху до багатства. Якщо ви хочете навчитися думати як заможна людина, скористайтеся нашими порадами.

1.


Мисліть масштабно. Якщо раніше ви мріяли про 500 000 рублів на рік і накопиченні 5 000 000 до пенсії, варто поміняти мету на 2 000 000 рублів, а також про накопичення до пенсії суми в п'ять разів більше.

2.


Більше мета - легше потрапити. Чи не мрійте просто стати багатим, щоб насолоджуватися життям: це досить егоїстично, а егоїзм не доводить до добра. Замість цього, подумайте, як ви зможете допомогти своїм близьким, які благодійні проекти ви зможете організувати або підтримати.

3.

Знайдіть собі приклад для наслідування серед успішних і багатих людей. Бідняки, які ненавидять заможних людей, залишаються бідними і далі. Вчіться у тих, у кого вже вийшло нажити капітал: читайте біографії і книги, сходіть на зустріч, якщо представитися така можливість. Ви не просто можете навчитися заробляти гроші, а й отримаєте заряд натхнення на власні звершення. Намагайтеся відвідувати будь-які заходи, де є можливість спілкування з багатими і успішними.

4.

Прийміть повну відповідальність за своє життя. Припиняйте звинувачувати у своїх невдачах інших, замість цього зрозумійте, що все, що відбувається у вашому житті, залежить від вас. Ми живемо у світі причин і наслідків, а не чистої випадковості, тому, якщо ваша життя йде не так, як вам хотілося б, лише у ваших силах її змінити. Якщо сім'я і друзі тягнуть вас на дно, вам варто рухатися далі поодинці, як би складно не було. Якщо вам не подобається робота або начальник: чи не нийте, а шукайте нову. Не миритися з тим, що вам не подобається в житті, шукайте способи подолати труднощі.
{LikeAndRead}

5.

Подолайте свої страхи. Більшість людей залишаються бідними саме тому, що боятися ризикнути і щось змінити в житті. Багато хто вважає, що гра на біржі або відкриття власної справи - це великий ризик, не усвідомлюючи, що плисти за течією і сподіватися на диво - це ризик ще більший. Якщо ви найманий працівник, вас можуть звільнити в будь-який момент, і ви позбудетеся єдиного джерела доходу. Але якщо ви працюєте на себе, тільки від вас залежить, чи буде у вас гроші чи ні. У теж час, якщо ви робите інвестиції, то ризикуєте менше, ніж коли не робите їх: з кожним днем ваш стан з'їдає інфляція, тому, якщо нічого не робити, ви втратите його вірніше, ніж якщо вкладете гроші куди-небудь.

6.

Вчіться все своє життя. Не думайте, що знаєте все на світі: цей привілей є тільки у Бога. Вчіться, читайте книги, переймайте досвід у людей, які зустрітися вам на шляху. Знання не бувають зайвими, крім того, інформація має звичай застарівати, тому ніколи не втрачайте шансу дізнатися що-небудь нове.
{/LikeAndRead}