Як бути самому собі начальником


Ви мрієте вирватися з кабали, працюючи з 9:00 до 18:00, а також відчуваєте почуття радості і самореалізації від того, що можете бути самому собі начальником? Обидві ці цілі досяжні, але вам також, ймовірно, доведеться працювати більше за менші гроші і у вас буде менше вихідних. Якщо ви ситі по горло вашої нинішньої роботою і хочете піти в самостійне плавання, ця стаття буде для вас корисна.

1.


Вам потрібно буде скласти хороший бізнес-план, щоб організувати свою власну справу. Обговорити це з друзями та родиною, дізнайтеся, чи зможете ви розраховувати на їх внесок і підтримку. Переконайтеся, що ви провели достатню кількість досліджень, щоб визначити, чи існує насправді ринок збуту для продукту або послуги, яку ви буде надавати.

2.


Ви повинні бути добре мотивовані і готові до роботи, на це потрібно багато часу, особливо в перші дні. Недостатньо простого бажання уникнути нудної роботи або позбавитися від несправедливого боса, адже вам доведеться прагнути заробляти достатньо грошей, щоб утримувати себе і свою сім'ю.

3.

Не відхилятися від своїх цілей. Ви повинні бути готові проявляти самостійність і мати досить сильний характер, щоб приймати важливі рішення. Зараз рубль буде вашим генеральним директором. Коли справи йтимуть добре, ви отримаєте всю виручку, але також ви повинні бути готові взяти на себе відповідальність, якщо щось піде не так.
{/LikeAndRead}