Як уникнути стресу


Кожен успішний людина пережила безліч невдач. Ключ до успіху тут у тому, щоб вважати «провал» успіхом, це вдала можливість навчитися виправляти помилки.

1.


Вірте в те, що ви досягнете успіху. Подивіться фільм «Секрет» або «Закон тяжіння». Є багато відео, двд-дисків та аудіокниг, які можна дивитися вдома або слухати в машині. Вони дадуть вам потрібну підживлення і допоможуть вам пам'ятати про те, що потрібно продовжувати мислити позитивно. Картки мудрості з підходящими нагоди твердженнями, розкладені всюди у вашому будинку і офісі, також допоможуть вам поглянути на події позитивніше.

2.


Зробіть дошку візуалізації. Прикріпіть до дошки або збережіть в комп'ютерному файлі записи про все, що ви хочете коли-небудь мати. Це можуть бути слова або фотографії: «сім'я», «бізнес», «лабрадор» і т.п. Тримайте список, дошку або журнал там, де ви зможете їх постійно бачити.

3.

Шукайте у невдачах позитивні сторони. Якщо щось не працює, нагадайте собі, що ви раніше відмінно розбиралися в неполадках і це буде кроком на шляху до усунення проблеми.

4.

Стати наставником для будь-кого, хто переживає труднощі або не так далеко просунувся в житті, як ви. Якщо ви будете допомагати іншій людині, ви зможете бачити ситуацію в перспективі.
{LikeAndRead}

5.

Вчіться на своїх помилках. Аналізуйте кожен випадок, щоб витягти з нього цінний урок і більше не повторювати невірних кроків.

6.

Знайдіть наставників. Пошукайте людини, який досяг успіху в тому, що ви мрієте здійснити, вивчайте в точності те, що ця людина робить або робив і повторюйте це!
{/LikeAndRead}