Як відкрити магазин для скейтбордистів


Багато відомих мережі магазинів для скейтбордистів, що працюють по франшизі, починалися всього з одного магазину, відкритого людьми, які самі каталися. Відкриття власного магазину може виявитися дуже складною, але і при цьому і вдячної роботою. Як власнику магазину зі скейтборду вам потрібно буде забезпечувати клієнтів найновішим та найпопулярнішим спорядженням, одягом і аксесуарами. Будівництво бізнесу з нуля зажадає від вас важкої роботи і завзятості. Однак якщо ви будете робити кроки в потрібному напрямку і скористаєтеся правильними «ноу-хау», то ви напевне зможете досягти успіху у створенні прибуткового магазину для скейтбордистів.

1.


Щоб сколотити стартовий капітал, знайдіть інвесторів або візьміть в банку кредит на розвиток малого бізнесу. Інвесторів можна знайти, помістивши оголошення в місцевій газеті, або через сайти зі статтями бізнес тематики. Якщо ви віддаєте перевагу банківський кредит, то знайте, що у вас має бути хороша кредитна історія, також вам, можливо, потрібно заставу.

2.


Знайдіть приміщення, розташоване в ідеальному місці для продажу пов'язаних зі скейтборду товарів і витратних матеріалів, яке можна зняти в оренду. Вибираючи місце для магазину, враховуйте, що оптимальним буде магазин, розташований поблизу від школи або якого-небудь торгового центру. Основними вашими клієнтами стануть підлітки у віці від 13 до 19 років, тому так важливо відкрити магазин там, де вони часто бувають.

3.

Заповніть всі документи, необхідні для отримання свідоцтва, дозволяючого ведення власного бізнесу, і зверніться в місцеву Інспекцію з податків і зборів. До здачі документів також буде потрібно сплатити держмито в розмірі 800 рублів і здати квитанцію разом з іншими документами.

4.

Знайдіть постачальників і замовте їх каталоги. Зв'яжіться з виробниками і пошукайте в інтернеті дистриб'юторів товарів для скейтбордингу. Це робота вимагатиме багато часу, оскільки вам потрібно буде мати багато різних постачальників. Замовте скейтборд, різноманітні аксесуари та одяг. Перегляньте журнали про скейтбордингу або пройдіться по наявних в місті магазинах зі скейтборд, щоб подивитися, які марки і моделі популярні в даний час. Проведіть маркетингове дослідження: поговоріть зі скейтерами, катающимися в парку, зверніть увагу, що вони використовують.
{LikeAndRead}

5.

Вирішіть, як краще оформити магазин. Позначте, де б ви хотіли виставити скейтборд, де розмістити аксесуари, а де краще розвісити одяг. Відвідайте кілька магазинів аналогічної тематики, щоб подивитися, як все розміщено у них.

6.

Починайте рекламувати свій магазин. Кількість даваемой реклами буде прямо впливати на те, наскільки успішним буде ваш бізнес. Зробіть наклейки і футболки з логотипом і назвою вашого магазину. Надрукуйте флаєри, що інформують про урочисте відкриття вашого магазину. Якщо ви знайомі з веб-дизайном, можете заощадити, самостійно створивши сайт, в іншому випадку вам потрібно буде найняти веб-дизайнера, щоб він зробив вам сайт. Крім створення власного сайту, просувайте свій магазин і через соціальні мережі, такі, як Однокласники, Вконтакте, Twitter, Facebook.
{/LikeAndRead}