Як залучати покупців


Успіх вашого бізнесу в значній мірі залежить від вашої здатності залучати стабільний потік покупців. Якщо попит на ваші товари або послуги не настільки високий, як вам би того хотілося, спробуйте застосувати деякі з цих методик - і ви побачите, як зростуть ваші продажі.

1.


Заведіть веб-сайт. Веб-сайти дозволяють заявити про свою компанію на весь світ і надати своїм покупцям зручний доступ до ваших послуг і продукції.

2.


Влаштуйте презентацію або день відкритих дверей. Запросіть місцевих бізнесменів та мешканців навколишніх кварталів. Подавайте закуски і напої, проводите конкурси, нагороджуємо призами, роздавайте безкоштовні пробники вашої продукції, запасіться візитками і брошурами компанії.

3.

Постійно відстежуйте якість ваших послуг і продукції. Задоволені покупці, які поширюватимуть славу про вашому бізнесі, кращий джерело припливу нових покупців. Звертайте увагу на розцінки, обслуговування покупців, наявність продукції і швидкість доставки.

4.

Пробуйте рекламувати свої послуги або продукцію самими різними методами, наприклад, тематичними оголошеннями в газеті, рекламою в довідниках, по телебаченню і на радіо, ілюстрованої рекламою, яка розміщується поруч з відповідними за тематики статтями в журналах та на веб-сайтах. Вибирайте те, що вам найбільш доступно за коштами і дозволяє найкращим способом звернутися до вашої цільової групи споживачів.
{LikeAndRead}

5.

Підтримайте місцеву благодійність, ставши спонсором розважального заходу, мета якого - збір коштів на благодійність. Влаштуйте офіційну презентацію з фото-і відеозйомкою та зверніться до місцевих газет, щоб вони висвітлили захід.

6.

Розкладайте рекламні листівки і брошури в поштові скриньки місцевих жителів, розміщуйте їх під двірники лобових стекол і прикріплюйте їх до щитів для оголошень, які знаходяться поруч з будинками, навчальними закладами та організаціями.

7.

Нехай ваш бізнес помітять. Беріть участь у ярмарках, відвідуйте міські заходах, на семінарах пропонуйте виголосити промову, присвячену вашій сфері діяльності.
{/LikeAndRead}