Як розвинути підприємницькі здібності у дитини


Чи пам'ятаєте ви свою першу роботу? Коли мені було 16 років, я працював мийником посуду. Отримавши свою першу в житті зарплату, я витратив її на купівлю нового одягу і відправився на побачення з дівчиною, з якою нещодавно познайомився. Потім я влаштувався на роботу в клуб. Це було непогане робоче місце для 17-річного юнака. Причому працював я тільки по вихідних і досить довго протримався на цій роботі. Господар цього закладу був хорошим знайомим мого тата, і це було єдиною причиною, по якій мене не звільнили. І ось тепер на дворі 21 століття - ера комп'ютерів та інтернету. І завдяки цьому мій 12-річний син і 14-річна дочка ніколи не будуть працювати на когось. З цієї статті ви дізнаєтеся, як розвинути в дітях підприємницькі здібності, щоб до 20 років це принесло їм свої результати у вигляді фінансової незалежності та успішності.

1.


Якщо у вас свій бізнес, то велика ймовірність, що ваша дитина успадкують від вас підприємницький талант. Бачачи, як ви працюєте, він перейме у вас певні здібності та вміння. Адже не дарма кажуть: «Яблуко від яблуні недалеко падає».

Поділіться з вашою дитиною основами й секретами підприємництва. На прикладі Google, Яндекс, Однокласників, Вконтакте, MySpace, ЖЖ та інших інтернет корпорацій, покажіть дитині світ інформаційних технологій.
Не варто засуджувати MySpace, ЖЖ та інші сайти за потік негативної інформації. Краще зачерпніть в цьому ідеї для власного бізнесу. Варто згадати, що творець MySpace отримує 70 мільйонів доларів на місяць. Навчіть дитину уникати спамерів та інших негативних сторін кібер-світу.

2.


Придбайте відповідну літературу, мотивуючі аудіокасети. Відмінна книга для підлітків, яку обов'язково повинен прочитати ваша дитина - «Багатий тато, бідний тато».

Купуйте останню версію Монополії або інші схожі ігри. Нехай ваша дитина грає в них, принаймні, раз на тиждень. Подібного роду ігри розвивають кмітливість, що вкрай важливо для бажаючих досягти успіху у підприємницькій діяльності.

3.

Будите вашої дитини вранці аудіозаписом зі словами «Я мільйонер. Я успішний, процвітаючий підприємець. Мої доходи значно перевищують витрати ». Подібні тренінги дійсно ефективні. Таким чином, свідомість отримує установку на успішність.{/LikeAndRead}