Як розпланувати свій час


Життя в сучасному суспільстві, напевно, наклала на вас зобов'язання, як і на багатьох інших людей, і ви завантажені, як ніколи раніше. За короткий час ви повинні встигнути відвідати божевільна кількість зустрічей і виконати безліч справ, і це відноситься і до ділової, і до особистого життя. Спробуйте зробити перший крок на шляху до ефективного управління своїм часом і скласти план.

1.


Виберіть формат для свого графіка. Комп'ютерні програми, щоденник або ж просто аркуш паперу - вам підійде будь-який формат, де ви зможете розписати відрізки часу, і на якому буде достатньо місця для запису зустрічей і завдань. Важливо вибрати формат, з яким вам комфортно працювати. Так ви не відмовитеся від свого рішення все планувати і будете дотримуватися нової звички.

2.


Виберіть певний відрізок часу і запишіть всі призначені на нього зустрічі, позначте, в який час ви повинні прийти на них. Також запишіть ваші завдання і терміни їх виконання.

3.

Позначте свої пріоритети у відвідуванні зустрічей і виконанні завдань, відповідним чином розплануйте головні з них. Попрацюйте над менш важливими справами вже після того, як розібралися з терміновими завданнями.

4.

Плануйте свій час так, щоб ефективно використовувати час. Наприклад, призначте на один відрізок часу всі зустрічі в одному районі міста, щоб вам не довелося багаторазово їздити і витрачати час.
{LikeAndRead}

5.

Не варто надмірно точно розподіляти час. Зробіть знижку на те, що події іноді розвиваються не за планом, тому виділяйте запас по часу. Це допоможе вам уникнути «ефекту доміно», при якому ви не зможете виконати завдання і відвідати зустрічі, коли лише один захід піде не за графіком.

6.

Плануйте час у відповідності зі своїми звичками і сильними сторонами своєї особистості. Якщо ви зазвичай більш продуктивно працюєте вранці, призначайте більша кількість завдань на ранок. Якщо ви довго приходите в себе по понеділках, нехай цей день буде вільніше.

7.

Плануйте досить особистого часу і часу на відпочинок. Люди максимально продуктивно працюють, коли вони досить відпочивають, правильно харчуються і займаються спортом. Якщо ви будете весь час засиджуватися допізна, це знизить вашу ефективність у довгостроковій перспективі, тому що зазвичай це дає небажаний ефект. Розробіть такий графік, який буде викликати у вас інтерес і готовність продовжувати діяти.
{/LikeAndRead}