Як розрахувати прибуток до вирахування відсотків і податків


Якщо у вас свій бізнес, однією з головних показових цифр є прибуток до вирахування відсотків і податків. Цей показник необхідний для визначення рентабельності вашої компанії за рік (отримали ви прибуток або залишилися в збитку). Для того щоб розрахувати прибуток за рік, потрібно мати докладні дані по всіх продажах і доходах, а також по всіх поточних витрат, включаючи витрати виробництва, виплат заробітної плати працівникам, оренду приміщень та інші.

1.


Складіть всі доходи компанії за весь рік. Це означає, що вам необхідно, підсумовувати загальний обсяг збуту, загальне збільшення акціонерної вартості й усю іншу прибуток за минулий рік.

2.


Складіть всі поточні витрати вашого бізнесу. Різні фірми мають різні експлуатаційні витрати. Тому важливо вести точний облік витрат на діяльність компанії протягом усього року.

3.

З сумарних доходів відніміть сумарні витрати і ви отримаєте прибуток до вирахування відсотків і податків або чистий прибуток від основної діяльності. Наприклад, якщо доходи компанії за рік склали 75 млн. руб., А її витрати - 40 млн. руб, то чистий прибуток від основної діяльності буде дорівнює 35 млн. руб.
{/LikeAndRead}