Як управляти продажами


Якщо ви збираєтеся відкрити власну справу, ви повинні знати, як управляти своїми продажами. Це дуже важлива частина будь-якого бізнесу, тому що успішність діяльності відображається в обсязі продажів. Нижче ви дізнаєтеся деякі способи досягнення цієї мети.

1.


Користуйтеся спеціальними таблицями в Excel. Таким чином, ви можете відстежувати всі фінансові операції, які здійснюються щодня. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви точно вводите дані, щоб у результаті були представлені правильні результати обчислень. Якщо ні, ви заробите головний біль, намагаючись зрозуміти, чому таблиця неправильно вважає.

2.


Ведіть точний облік усього, що є у вашому магазині. Ви можете думати, що у вашому магазині є 1000 компакт-дисків, але ви не можете бути впевнені в цьому до кінця, поки не почнете проводити регулярну інвентаризацію.

3.

У вашому магазині має бути завжди необхідну кількість дрібниці, щоб видавати здачу покупцям. Доручіть комусь із ваших співробітників, щоб він постійно розмінював гроші в банку, так щоб вам не доводилося виходити з магазину.

4.

Кожен місяць відстежуйте, чи змінився розмір податків, щоб вам не доводилося займатися цим в останній момент.
{LikeAndRead}

5.

Паралельно ведіть від руки записи всіх продажів, в якості резервної копії. З комп'ютером в будь-який момент може відбутися збій, і це не дозволить вам витягти необхідну вам інформацію, так що будьте добре підготовленими.

6.

У кожного співробітника, який працює на вас, має бути особливий код відстеження, що дозволяє вам бути в курсі того, скільки товару кожен співробітник продав за місяць. Це дає вам деяке уявлення про те, хто виконує свою роботу якісно, а хто не приносить вам прибуток.
{/LikeAndRead}