Як вести себе з цікавими сусідами


Якщо вам коли-небудь доводилося жити в квартирі в маленькому містечку, вам відмінно відомо, як це - миритися з витівками цікавих сусідів. Ви хочете залишатися ввічливими, але просто не можете терпіти, коли всі сунуть носа у ваші справи! І тому є вагома причина: ваше життя їх не стосується!

Зрозуміти, як вести себе з цікавими сусідами, не просто. Прочитайте кілька порад, які можуть вам полегшити життя, якщо у вас є такі сусіди.

1.


Змініть тему!
Цікаві сусіди ставляться до тієї породи людей, з якими не так-то просто ладити. Вони зі шкіри геть лізуть, щоб вивудити з вас інформацію. Найкраще, що ви можете зробити, щоб не ділитися з ними особистим - просто змініть тему. Звичайно, ви не хочете перетворюватися на грубіяна, тому робити це потрібно якомога м'якше. Ніколи не піддавайтеся і не відповідайте на їхні запитання. Ви не зобов'язані нічого їм розповідати!

2.


Будьте ввічливі!
Ви, звичайно, можете напряму сказати їм, що не бажаєте нічого обговорювати. Але, кажучи це, все ж залишайтеся ввічливі. Я не раджу ображати людей, ніколи і нікого, навпаки, з посмішкою на обличчі скажіть сусідам, що вам ніяково говорити з ними на особисті теми.

3.

Уникайте занадто цікавих!
Іноді кращим засобом проти цікавих сусідів буде просте їх уникнення. Якщо ви уникаєте людини, ви позбавляєте його можливості отримувати від вас яку інформацію. У той же час така людина рано чи пізно зрозуміє причину такого вашої поведінки (за винятком особливо запущених випадків).

4.

Закрийте їм огляд.
Сусіди можуть проявляти цікавість по-різному. Одні вас розпитують, а інші починають шпигувати за вами. Якщо ви знаєте, що сусід шпигує за вами, позбавите його будь можливість спостерігати за вами і вашою родиною зовні квартири.

Вдалим рішення може стати квітникарство. Додайте квіти на балконі таким чином, щоб вони закривали вид з вікна. Квіти можна розмістити і всередині будинку.

У приватному будинку можна встановити паркан. Це може виявитися досить дієвим способом вирішення проблеми, послужить тільки у ваших інтересах, оскільки паркан захистить вас від цікавих поглядів сусідів. Звичайно, це можливо лише в приватному будинку.

Якщо ви знімаєте кімнату, повідомте господареві про поведінку інших квартирантів. Власник квартири цілком може вирішити проблему з сусідами за вас.
{/LikeAndRead}