Як зламувати замки


Не мати можливості потрапити в будинок - дуже неприємна ситуація. І перш ніж розбити вікно або вибивати двері, можете спробувати використовувати звичайні предмети, які ви щодня носите з собою, щоб потрапити додому. Але пам'ятайте, що зламувати замок стоїть тільки в своєму будинку.

1.


Вивчіть принцип роботи замку. Це те, що вам знадобитися, щоб зуміти його зламати. Замок складається з циліндрів і штирьків. Ці штирі потрібно підняти так, щоб повернути циліндри і таким чином повернути і ручку дверей.

2.


Застосуйте до штирькам силу. Це потрібно для того, щоб їх підняти, таким чином, ви зможете повернути циліндр. Для цього використовуйте той інструмент, який зможете знайти. Беріть його і тисніть на перший стрижень.

3.

Штовхайте стрижень. Для того, щоб штирьок залишився в піднятому положенні, вам потрібно натиснути на нього і переконатися, що він розташовується на своєму місці. Тисніть на штирьок поки не відчуєте, що він встав так, що вже не опуститься в своє початкове положення.

4.

Повторіть процедуру з пунктів 2 і 3 для всіх інших штирьків і переконайтеся, що всі вони тепер стали на своє місце. Кількість штирьків залежить від типу замка. У кожному замку є як мінімум два таких штирька, але не більше п'яти.
{LikeAndRead}

5.

Спробуйте смикнути ручку дверей. Спробуйте прокрутити замок. Якщо він не повертається, значить, ви підняли не всі штирі. Продовжуйте намагатися ставити штирі на місце і провертати замок до тих пір, поки циліндр не визволиться і ви не зможете прокрутити його і відкрити двері.
{/LikeAndRead}