Як заправити запальничку Зиппо


Надійність і привабливий оригінальний дизайн - не єдині достоїнства запальничок «Зіппо». Почавши використовувати «Зиппо» замість одноразових пластикових запальничок, тонни яких щорічно поповнюють сміттєві звалища, ви зможете внести свої лепту в охорону навколишнього середовища. Якщо запальничка «Зіппо» у вас вже є, і ви хочете дізнатися, як її заправити, вам пощастило. Заправка «Зиппо» - завдання порівняно нескладна, впоратися з нею можна за кілька хвилин. Візьміть запальничку, бензин для «Зиппо», кілька паперових серветок - і за справу!

1.


В одну руку візьміть запальничку, інший відкрийте її, і, потягнувши вгору, дістаньте з корпусу.

2.


Підніміть кут фетрового клапана. Під ним ви зможете побачити резервуар для пального, заповнений ватою.

3.

Просочіть вату бензином, спеціально призначеним для заправки запальничок «Зіппо». Лейте бензин повільно, намагайтеся не переповнити запальничку.

4.

Опустіть на місце кут фетрового клапана і вставте запальничку в корпус - вона повинна увійти в корпус також легко, як і виходила з нього.
{LikeAndRead}

5.

Протріть запальничку паперовою серветкою, щоб видалити всі надлишки бензину. Закрийте балончик з бензином і теж протріть її серветкою. Перед тим як запалити запальничку, переконайтеся в тому, що ви ніде не пролили бензин.
{/LikeAndRead}