Як позбутися від щурів в будинку


Щури - це не тільки неприємно, це серйозна загроза для здоров'я всієї родини. Як правило, гризуни займають територію цілими зграями і до того ж стрімко розмножуються. У середньому щури живуть 2-3 роки, так що якщо не вжити своєчасних заходів, вони захоплять ваш будинок надовго. У статті розповідається про те, як впоратися з цими агресорами.

1.


Використовуйте пастки для пацюків. Їх можна купити в місцевому магазині за прийнятною ціною. Вибір тут великий: від отруєних приманок і клейових пасток до традиційних капканів. Мабуть, краще всього використовувати капкани. Кульки з отрутою небезпечні для дітей і домашніх тварин, а клейові пастки спрацьовують не завжди. Тому купуйте капкан, а краще - відразу парочку. Навряд чи ви знаєте, якого розміру щури у вас живуть, тому вибирайте найбільшу пастку, яка тільки відшукається. Зараз, до речі кажучи, з'явилися навіть «гуманні» пастки - для противників знищення будь-яких тварин. Якщо хочете, можете пошукати й такі.

2.


Зверніться до санепідстанції. Фахівці з дератизації можуть запропонувати різні способи боротьби з пацюками. У першу чергу, звичайно, вони поставлять свої пастки. А якщо побачать, що щурів розвелося занадто багато, почнуть труїти їх прямо в норах. Надалі вони візьмуть турботу про гризунів на себе.

3.

Ховайте продукти харчування. Не залишайте їжу всюди. Щури люблять обшарювати кухню. Вони не тільки скуштують вашої їжі, але і напаскудив туди. Наслідки для вашої родини можуть бути самі фатальні. Купуйте для круп і макаронних виробів спеціальні контейнери, які призначені для захисту від гризунів.

4.

Своєчасно викидайте харчові відходи. Тоді ваш будинок стане не таким привабливим для щурів. Не залишайте недоїдки та інше сміття у дворі, сірі розбійники дуже люблять там покопатися.
{LikeAndRead}

5.

Використовуйте очисники повітря. Від щурячих трупів виходить огидний сморід. Застосовуйте лізол і фебріз для дезодорації будинку.
{/LikeAndRead}