Як позбутися від щурів


Щури можуть заподіяти чимало шкоди як вашому дому, так і вашому здоров'ю. Вони, як правило, приносять багато неприємностей, прогризають стіни і дроти, поширюють хвороби. Якщо у вас вдома з'явилися щури, щоб позбутися від них, потрібно зробити наступне.

1.


Перше, що потрібно зробити, це виявити проблемні зони у вашому домі. Пошукайте входи в щурячі нори вздовж плінтусів, особливо в темних місцях, під шафами та біля джерел води. Щури можуть протискуватися навіть крізь дуже маленькі прогризенние ними отвори і щілини, так що не варто скидати такі щілини з рахунків, вважаючи їх занадто маленькими для щурів. Затикайте такі місця сталевий ватою, вона пошкоджує ясна щурів і не дає їм гризти далі. Щоб добре закріпити сталеву вату в отворі, залийте навколо монтажною піною.

2.


Пошукайте місця, де багато щурячого посліду. Щоб позбутися від щурів, потрібно з'ясувати конкретне місце їх проживання. Очевидно, що пацюки будуть збиратися там, де є доступ до продуктів харчування. Продукти, які зберігаються не в холодильнику, слід поміщати в пластикові контейнери, щоб щура до них не дісталися. Приберіть сміття навколо будинку - чим більше чистого і відкритого простору на вашій ділянці, тим менш він привабливий для щурів.

3.

Вирішити, чи можна у вашому випадку використовувати щурячу отруту. Використання щурячої отрути може бути цілком безпечним, навіть якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини, всього лише потрібно вибрати правильні місця його розміщення. Щури найбільше люблять пересуватися уздовж стін або інших високих об'єктів, так що можна розміщувати отруту в недоступних місцях за побутовою технікою (холодильниками, пральними машинами і т.п.) таким чином, щоб діти і тварини не могли до нього добратися. Переконайтеся, що використовуєте велику кількість отрути, тому що його виявиться мало, щури всього лише отруяться і надалі будуть його уникати.

4.

Помістіть невелику кульку арахісового масла на щурячу пастку - він набагато ефективніше, ніж сир, приверне щурів. Обмотайте арахісове масло шнуром, зубний або звичайною ниткою. Більшість щурів настільки швидкі, що можуть схопити приманку і втекти перш, ніж пастка спрацює, а зубна нитка застряє у них в зубах і не дає втекти, допомагаючи швидше позбутися від щурів.
{LikeAndRead}

5.

Коли викидаєте мертвих щурів з дому, надягайте рукавички. Обов'язково зробіть дезінфекцію місця, в якому була знайдена мертва щур, оскільки ці тварини є рознощиками багатьох захворювань. Використовуйте ці підказки, і ви зрозумієте, що позбутися від щурів, насправді, досить легко.{/LikeAndRead}