Як позбутися від ос


Оси становлять небезпеку для всієї родини. Їхні укуси виключно болючі, і якщо оса залетить у приміщення, вона може налякати і дорослих, і дітей. Нижче дано поради, як убити ос і убезпечити себе і весь сад.

1.


Підготуйтеся до зустрічі з агресивними комахами. Ведіть себе спокійно біля осиного гнізда й тримайтеся від нього подалі, щоб не зустрітися з парою розлючених ос. Одягніть довгі штани, одяг з довгими рукавами, плащ і рукавички для захисту. Чим товщі одяг, тим менше ймовірність бути ужалених.

2.


Придбайте спрей для боротьби з осами. Такий спрей можна розбризкати на відстані до шести метрів і вбити, таким чином, ос без ризику для себе. Почніть ввечері, коли оси найменш активні. Встаньте подалі від осиного гнізда, щоб комахи не встигли вжалити вас, поки ви будете розпорошувати спрей. Переконайтеся, що ви тримаєте балончик в потрібному напрямку. Відвернувшись, щоб не вдихати отруйний газ, окропити гніздо.

3.

Для осиних гнізд в землі потрібно інший тип спрею. Деякі оси живуть в землі, і на них не діє спрей для звичайних ос. Пошукайте в магазинах спеціальний засіб в балончику. Можна також використовувати гас. Для цього його потрібно налити прямо в гніздо. Однак будьте обережні і переконайтеся, що ваша шкіра добре захищена.

4.

Якщо ви розпилює спрей вгору, поціляйте від себе під кутом. Ніколи не стійте прямо під тим місцем, куди ви розпилює хімікати, інакше вони потраплять на вас.
{LikeAndRead}

5.

Не дозволяйте матці оси побудувати навесні нове гніздо. Якщо вам не вдасться вбити ос протягом літа або осені, матка перезимує і навесні знову буде шукати місце для гнізда. Вистежити навесні велику самотню осу і убийте її перш, ніж вона дасть початок нової осикою колонії. Це один з найдієвіших способів уникнути навали ос.

6.

Якщо ви не хочете вбивати комах за допомогою отрутохімікатів, помістіть гніздо в мішок для сміття. Це можна зробити, якщо колонія невелика, і оси в цей час не активні. Дочекайтеся ночі, візьміть товстий сміттєвий мішок і покладіть в нього гніздо. Потім щільно закрийте мішок, щоб оси залишилися всередині.
{/LikeAndRead}