Як позбутися від павуків в будинку


Вас вид павука змушує бігти в пошуках Гапочка або іншого предмета, що дозволяє його розчавити? Хоча цей спосіб і приносить задоволення, він не особливо дієвий, оскільки павук або за цей час встигне втекти, або ви тільки пораните його, і він все ще буде в змозі поповзти. Ось кілька надійних способів назавжди позбутися від повзучих комах у вашому домі.

1.


Якщо ви, нарешті, вирішили оголосити справжню війну всім павукам в будинку, для початку варто придбати так звану бомбу від комах. Мені подобається продукція фірми Raid. Не важливо, продукцію якої фірми ви виберете, обов'язково уважно прочитайте анотацію, вбиває чи це засіб павуків чи ні. Той засіб, який купую особисто я, вбиває павуків, як і багатьох інших комах. Обробка вашого будинку інсектицидом - ось перший крок до позбавлення від усіх представників цих восьминогих істот, які в даний час присутні у вашому домі. Деякі виробники навіть гарантують тривалий ефект, який проявляється ще кілька місяців після первинної обробки.

2.


Другим кроком буде придбання пасток з використанням феромонів (вони продаються практично у всіх господарських магазинах) і розміщення цих пасток в темних місцях під ліжками або за меблями, де павуки можуть спокійно ховатися. Це невеликі картонні коробочки, з однією відкритою стороною, які містять ароматичну речовину, неощущаемое людьми, але добре привертає павуків. Павуки застряють у пастках і там гинуть. Я випробувала такі пастки, правда ефект від них був не дуже помітним.

3.

Очевидно, що ви не зможете постійно обробляти будинок інсектицидами, і нові павуки будуть з'являтися регулярно, особливо, після настання осінніх холодів. Для зачисток невеликого масштабу (наприклад, випадково вижили після обробки поодинокі комахи), можна використовувати яке-небудь сильне чистячий засіб у вигляді спрею (начебто миючого засобу для душу). Ще один варіант - це самому зробити суміш на основі аміаку або відбілювача і залити його в пляшку з розбризкувачем. Це хороший спосіб напевно вбити восьминогого загарбника, без необхідності наближатися до нього впритул.

4.

Ще один хороший спосіб контролювати поширення павуків - затягувати їх в пилосос за допомогою вузької насадки. Швидше за все, в результаті павуки загинуть з сміттєвому мішку, серед всієї зібраної пилу та інших частинок, але все ж при заміні мішка варто проявляти обережність. Цей метод я вважаю за краще використовувати проти невеликих безпечних павуків, а також для видалення залишилася павутини і скелетів павуків після обробки інсектицидами або застосування аміаку.
{/LikeAndRead}