Як позбутися від чорної цвілі


Я боровся з цвіллю всілякими способами, але в підсумку переконався на власному досвіді, що всі широко розрекламовані засоби, на жаль, не дають обіцяного результату. Тому я прийшов до висновку, що найкраще для видалення чорної цвілі використовувати універсальний миючий засіб, змішане з оцтом.

1.


Вам знадобиться пульверизатор, миючий засіб, вода і оцет. Ця суміш найефективніше бореться з чорною пліснявою.

2.


Одягніть маску і гумові рукавички. У повітрі знаходяться мільйони спор цвілі. Варто мати на увазі, що дихати ними надзвичайно шкідливо. Обробіть запліснявілі місця сумішшю оцту і миючого засобу. Ретельно зволожите поверхню і протріть щіткою.

3.

Умочіть щітку в розчин і протріть плями. Щоб цвіль не з `явилася знову (а ймовірність цього велика), стежте за тим, щоб у приміщенні не було вогкості.

4.

Тепер протріть цвіль ганчіркою або паперовим рушником. Після використання загорніть в поліетиленовий пакет все, що було в контакті з цвіллю: маску, рукавички, ганчірки і викинете.
{LikeAndRead}

5.

Помірно зволожите поверхню, окропивши її чистою водою. Змийте цвіль. За необхідності повторіть пункти 3 і 4.

6.

Протріть оброблену ділянку сухою ганчіркою. Просушіть феном. Візьміть до відома, що ключовим чинником зростання цвілі є волога. Тому підтримуйте рівень вологості в будинку в межах норми, не допускайте вогкості.
{/LikeAndRead}