Як уникнути травмування пальців на ногах


Ви - один з тих людей, які вічно спотикаються об щось. Зламані нігті на пальцях ніг, переломи, опухлі ноги, почервоніння, біль ... Всього цього можна уникнути, дотримуючись простих правил.

1.


Дивіться куди ви йдете. Це здається деяким з нас дуже простим, але для деяких представляє проблему. Коли ви йдете, періодично дивіться під ноги, щоб переконатися, що на вашому шляху немає перешкод. Якщо ви бачите щось зовсім близько, саме час змінити напрямок руху.

2.


Задумайтеся про освітлення. Дослідження показали, що люди частіше травмують ноги в кімнатах з недостатнім освітленням, ніж у добре освітлених. Якщо ви турбуєтеся, що розбудіть свого коханого чи кохану, заведіть собі ліхтарик. Це дещо ризикований вихід, тому я раджу вам йти повільніше і світити собі під ноги.

3.

Не пересувайте меблі. Перестановки в будинку або кімнаті можуть бути тортурами для ваших пальців.

4.

Не залишайте предмети лежати на підлозі. Дитячі іграшки, одяг, тенісні туфлі можуть бути небезпечні при русі по кімнаті.
{LikeAndRead}

5.

Одягніть шкарпетки. Може бути варто навіть надіти шльопанці або домашні тапочки. Якщо у вас немає домашнього взуття, я дуже рекомендую вам її придбати.{/LikeAndRead}