Як спіймати злодія


На жаль, ми живемо в такому світі, де доводиться постійно остерігатися нечистих на руку людей. Якщо ваш будинок або підприємство вже одного разу пограбували, і ви хочете при наступній спробі зловити злодія на місці злочину, то можете використовувати для цього один з описаних нижче способів.

1.


Встановіть домашню контрольно-наблюдающую систему. У ній використовується відеоапаратура, що дозволяє фіксувати все, що відбувається на тих ділянках вашого будинку або підприємства, які, на вашу думку, потребують охорони.

2.


Використовуйте прожектори. Вони або допоможуть спіймати злочинця, або, принаймні, відлякають його.

3.

Встановіть всередині будинку або підприємства систему безпеки. Такі системи подають поліції тривожний сигнал про ймовірну спробу проникнення на вашу територію.

4.

Використовуйте для упіймання злодія веб-камеру свого комп'ютера. Для цього вам буде потрібно спеціальна програма. В інструкції до веб-камері ви знайдете вказівки, як зберігати отримані зображення.
{LikeAndRead}

5.

Заведіть сторожового пса. Собака захистить ваш будинок і накинеться на злодіїв, які проникли на вашу територію. Щоб надійно охороняти ваш будинок, пес повинен пройти спеціальний курс дресирування.
{/LikeAndRead}