Як побудувати укриття від негоди


Деякі з нас живе в регіонах, де бурі бувають дуже небезпечними, або там, де навесні і влітку бушують урагани або проносяться руйнівні торнадо. Кожен з нас бачить наслідки поганої погоди, грози і сильного вітру. Останнім часом жителі узбереж віддають перевагу невеликим безпечним домівках. Неважливо, де ви живете і скільки у вас грошей, ви можете побудувати укриття від негоди, щоб збільшити шанси на виживання свої і своєї сім'ї, коли безпосередньо зіткнетеся з цими руйнують метеорологічними явищами.

1.


Знайдіть місце для укриття. Найкраще місце - це те, до якого можна швидко добратися. Щоб сховатися від урагану, ідеально підійде підвал, але у випадку повені це буде не найкращий варіант. Якщо ви живете в селі, то, можливо, у вас є овочесховище, щоб потрапити в яке, треба спочатку підняти двері і спуститися сходами. Центральна кімната або ванна кімната без вікон на першому поверсі також можуть служити укриттям. Неважливо, чи використовуєте ви своє укриття тимчасово, щоб сховатися від урагану, або щоб сховатися від затяжної хуртовини, у ньому має бути достатньо місця для вашої родини, де можна їсти, спати, сидіти, зберігати їжу, воду, також там повинні бути пристрої зв'язку та електрику, а також потрібно подбати про те, як позбавлятися від сміття.

2.


Використовуйте композитні матеріали на основі дерева та будівельні композитні матеріали, щоб побудувати кімнату в південно-західному куті підвалу або щоб зміцнити арки і вхід в кімнату на першому поверсі. Ці матеріали більш міцні і вологостійкість, ніж звичайне дерево, також вони розколюються. Якщо ви використовуєте старий льох, зверніться за порадою до досвідченого інженеру, він вам підкаже, як можна зміцнити його.

3.

Зміцніть стелю. Використовуйте спеціальні кріплення від ураганів (вони є обов'язковими для балок даху в багатьох країнах), щоб прикріпити палі до балок підлоги. Вони трохи зміцнюють дах, що має величезне значення під час урагану.

4.

Також в укритті потрібно буде зробити сховище. Вам же треба буде десь зберігати воду, їжу, ковдри та багато іншого протягом дня, а може і тижні, залежно від сили бурі. Також у вас повинні бути батарейки для ліхтариків, радіо і мобільних телефонів. У разі якщо довго може не бути електрики, непогано було б мати портативний генератор.
{LikeAndRead}

5.

Також у вашому будові має бути передбачена утилізація відходів і сміття. Для цього вам може знадобитися звичайне відро для сміття або, якщо вам доведеться залишатися в укриття досить довго, вам знадобиться невелика вбиральня з хімічною стерилізацією фекалій без промивання водою. Якщо туалет знаходиться поруч з підвалом, то можете користуватися ним, але перевірте, щоб у вас була можливість перекрити воду, так як часто під час сильної бурі каналізація та газопровід можуть бути пошкоджені.
{/LikeAndRead}