Як перевірити фарбу на вміст свинцю


Перевірка фарби, якою пофарбовані стіни будинку, на вміст свинцю дуже важливо для здоров'я. Неважливо, придбали ви новий будинок, знімаєте квартиру або тільки знаходитесь в процесі купівлі житла, знати, чи міститься у фарбі свинець, вкрай необхідно. Отруєння свинцем дуже небезпечно для людини, особливо для маленьких дітей. Свинець може сильно вплинути на когнітивний розвиток дітей і викликати такі поведінкові проблеми, як СДУГ або аутистические симптоми, які приховують факт отруєння свинцем. У деяких країнах використання фарби, яка містить свинець, суворо обмежується. Важливо знати, чи є у вашому домі свинецсодержащая фарба. За допомогою даної статті ви можете дізнатися, як це визначити і бути спокійними за своє здоров'я.

1.


Купіть в господарському магазині тест на вміст свинцю у фарбі.

2.


Дотримуйтесь інструкцій на упаковці і проведіть тест. Обов'язково проведіть тест на всіх поверхнях, до яких можуть дістатися діти - радіатори, двері, плінтуси, ворота гаража і т.д.

3.

Якщо у фарбі був виявлений свинець, викличте працівника спеціальної служби, щоб він видалив цю фарбу. Якщо ви хочете ретельніше перевірити ваш будинок, переходьте до кроку 4.

4.

Зверніться в службу, яка займається визначенням наявності свинцю у фарбі. Виклик фахівців такої компанії буде коштувати кілька тисяч рублів.
{LikeAndRead}

5.

Спостерігайте за фахівцем, як він проводить тест. Він буде використовувати рентгенівські промені, щоб перевірити всі стіни, одвірки, плінтуса і вікна. Пістолет, випромінюючий рентгенівське випромінювання, допоможе визначити кількість свинцю навіть у товстих стінах.

6.

Уважно перегляньте звіт про проведене тесті. Якщо свинецсодержащая фарба була виявлена в легкодоступних місцях, зверніться до фахівця, щоб видалити її.
{/LikeAndRead}