Як знизити статичну електризацію


У зимовий час навколишнє повітря нерідко стає дуже сухим. Це особливо характерно для найхолодніших регіонів, навіть незважаючи на випадаючий сніг. Таким чином, ми більшу частину зими проводимо в наших теплих і сухих будинках. На щастя, існують способи боротьби з статичною електризацією, що виникає через сухість повітря в будинку.

1.


Придбайте собі гігрометр будь-якого типу. У магазинах є самі різні види цих приладів, у тому числі з декоративною обробкою і шкалою атмосферного тиску. Щодня записуйте показання рівня вологості. Це допоможе вам контролювати ситуацію, коли ви почнете боротися із зайвою сухістю в будинку.

2.


Визначте, чи створює статичну електрику проблеми для проживання у вашій оселі. Якщо ви відчуваєте розряди, навіть просто походжаючи по кімнаті або, приміром, перебираючи білизну, то, швидше за все, проблеми існують.

3.

Купуйте аерозольний антистатик. Пошукайте великі ємності за подібною ціною. Розпорошите аерозоль по всьому будинку, крім місць приготування і прийому їжі, а також куточків для домашніх тварин. Повторюйте розпорошення по кілька разів на день.

4.

При пранні білизни використовуйте різні види смягчителей тканини. Ці кошти чудесним чином знижують статичну електризацію одягу, простирадлом і ковдр. Якщо проблеми з електророзряд не зникли повністю, то можна також використовувати антистатичні серветки для протирання меблів і ковдр.
{LikeAndRead}

5.

Купуйте зволожувач, який забезпечить зменшення сухості на більшій частині житлової площі. Врахуйте, що маленький, дволітровий прилад годиться лише для невеликих приміщень і не надає особливого впливу на статичну електрику. Краще постарайтеся розщедритися на зволожувач з фільтрами і автоматичним відключенням.

6.

На худий кінець, використовуйте таке підручний засіб, як чайник або каструля з окропом. Злегка кипляча на слабкому вогні вода, випаровуючись, допоможе знизити рівень статичної електризації в будинку. А додавши у воду корицю, мускатний горіх, ванілін або апельсинові кірки, ви забезпечите та додаткову ароматизацію житла. Тільки не забувайте вимикати вогонь перед відходом з будинку.

7.

Подумайте над тим, щоб додати до вашої домашній обстановці вбудований зволожувач з сезонним температурним контролем. Щоб придбати і встановити його, потрібно немаленька сума. Справа полегшується, якщо ви збираєтеся оновити обстановку в квартирі. Тоді ви можете заодно придбати і цей прилад. В результаті рівні статичної електризації і вологості в будинку, що залежать від зовнішніх температур, будуть значно знижені.
{/LikeAndRead}