Як вбивати бактерії


Бактерії - це мікроскопічні організми, які можуть жити і розмножуватися майже на будь-якій поверхні в будинку. Більшість бактерій нешкідливі. Однак деякі з них можуть викликати хвороби, іноді навіть такі серйозні, як сальмонела і коклюшний кашель. На щастя, для боротьби з бактеріями можна використовувати багато засобів, і більшість з них дуже дешеві й ефективні.

1.


Заповніть пульверизатор водою і звичайним відбілювачем в рівних пропорціях. Ця суміш є смертельною для більшості звичайних бактерій. Розприскайте її на всі тверді поверхні, від кухонного столу і плити до кахлю у ванній. Протріть поверхні на кухні паперовими рушниками. У ванній кімнаті залиште розчин діяти на деякий час, щоб позбутися від цвілі і грибків. Чи розпилювати спрей біля меблів і тканинних поверхонь.

2.


Часто мийте руки антибактеріальним милом. Для кращого результату ви повинні мити руки до ліктів протягом 15 секунд, як це роблять хірурги.

3.

Протирайте тверді поверхні антибактеріальними вологими серветками. Цими серветками можна протирати і руки.

4.

Налийте концентрований спиртовий розчин у невелику пляшку з пульверизатором. Якщо можливо, використовуйте 91-відсотковий спирт для розтирань. Вертикально розприскайте його на меблі і оббивку, щоб вбити бактерії. Цей спрей можна використовувати також для рук і твердих поверхонь. Витирати спирт не потрібно - він випарується сам.
{/LikeAndRead}