Як убити гримучу змію


Гримучі змії буквально зливаються з навколишнім їх середовищем, тому їх буває дуже складно виявити. Якщо тільки, звичайно, ви не наступили на одну з них помилково. Іноді гримучі змії гріються на каменях в саду або прослизають на веранду будинку і влаштовуються там під канапою або стільцем. Вам і вашій родині напевно це не подобається, отже, ви повинні вміти справлятися з подібною ситуацією негайно. Справжня стаття навчить вас справлятися з гримучими зміями, які становлять небезпеку для вас і вашої родини.

1.


Як тільки почуєте застережливі звуки наближається гримучої змії, відразу ж хапайте лопату і намагайтеся відрубати змії голову ззаду, щоб вона не бачила, де ви знаходитесь. Це потрібно зробити дуже швидко і точно, щоб не розсердити її, а вбити.

2.


Зарядіть пістолет. Для нашого з вами справи добре підійде пістолет калібру 5,6 мм. Переконайтеся, що ніхто не стоїть поруч перед тим, як прицілитися в голову гримучої змії. Перевірте, чи немає поруч дітей. Вистріліть змії в голову, а якщо промахнетеся, пріцельтесь в її тіло і знову натисніть курок.

3.

Переконайтеся, що змія не рухається, але якщо ви помітите рух, візьміть сокиру і відрубайте їм голову змії. Коли будете відрубувати її, будьте обережні. Слідкуйте, щоб нікого не було поруч з вами. Викопайте яму або спаліть голову і тіло гримучої змії. Ця процедура позбавить вас від проблеми, і ваша сім'я знову буде в безпеці.
{/LikeAndRead}