Як утилізувати бензин


Бензин дуже небезпечно зберігати біля будинку або гаража. Якщо у вас вже багато років зберігатися каністра з бензином, більш мудрим рішенням буде позбутися від неї, ніж продовжувати зберігати і боятися, що одного разу вона може зайнятися. Бензин належить до групи небезпечних речовин і повинен бути утилізований належним чином.

1.


Ви повинні точно знати, бензин якої марки знаходиться у вас. За довгий час зберігання можна забути марку бензину, або, можливо, це суміш масла або газу. Інша справа, якщо ви не господар майна, а власник зник у невідомому напрямку. Загалом, якщо ви абсолютно не впевнені, який у вас вид палива, його належить утилізувати особливим способом.

2.


Заправтеся. Якщо вид палива той же, що ви заливаєте в свій транспортний засіб, за допомогою шланга залийте паливо в бензобак. Перед тим, як заливати небудь у свою машину, переконайтеся, що паливо не зіпсувалося.

3.

Зв'яжіться з місцевим відділом пожежної охорони. Залежно від умов навколишнього середовища, паливо може довгий час благополучно зберігатися. Місцевий відділ пожежної охорони зможе найбільш точно визначити, як довго можна зберігати бензин без шкоди для його якості.

4.

Зверніться в місцеві організації відповідного профілю. У багатьох містах є центри переробки або утилізації небезпечних відходів. Навіть якщо центру з утилізації палива немає у вашій області, вам можуть підказати назви інших центрів, які можуть вам допомогти.
{LikeAndRead}

5.

Пошукайте в інтернеті підприємство, що проводить утилізацію небезпечних матеріалів для організацій, з можливістю вивезення старого палива. Це все, звичайно, не безкоштовно, але все одно обійдеться вам набагато менше, ніж штрафи, якщо ви спробуєте позбавитися від палива нелегально.
{/LikeAndRead}