Як шпигувати за сусідами


Якщо вам цікаво, що представляють собою ваші сусіди, цілком можливо, ви захочете шпигувати за ними. Можливо, ви думаєте, що вони займаються чимось незаконним, завдають шкоди вашому дому якимось чином, або вам просто цікаво стежити за ними. Майте на увазі, що вам може загрожувати юридична відповідальність за вторгнення в приватне життя ваших сусідів.

1.


Пошукайте в інтернеті спеціальні сайти, на яких можна нарити компромат на ваших сусідів. На більшості цих сайтів все, що вам потрібно вказати, це лише ім'я або адресу.

2.


Знайдіть вікно у вашому будинку з гарним виглядом на будинок ваших сусідів. Темна кімната допоможе вам залишатися поза увагою, і ви також можете відійти від вікна. Деякі люди люблять підглядати в бінокль або телескоп. Ви також можете провести багато часу у дворі поруч з будинком ваших сусідів, виконуючи яку-небудь роботу у дворі, загоряючи або читаючи.

3.

Встановіть камери навколо вашого будинку. Хоча нерозумно наводити камери на будинок вашого сусіда, ви можете помістити їх навколо вашого власного будинку, якщо підозрюєте, що ваш сусід завдає шкоди майну або краде предмети з вашого будинку.

4.

Поговоріть з іншими сусідами. Ви будете вражені тим, скільки різної інформації вони можуть вам повідомити, навіть не усвідомлюючи цього в більшості випадків. Задавайте питання ненав'язливо, якщо ви, звичайно, не знаєте, що ця людина теж у чомусь підозрює вашого сусіда.
{LikeAndRead}

5.

Робіть нотатки про те, що ви чуєте або бачите. Нотатки про ваші сусідах допоможуть вам виявити ознаки підозрілої діяльності. Використовуйте записну книжку або ведіть записи на комп'ютері.
{/LikeAndRead}