Вибираємо витяжку у ванну кімнату


Витяжка у ванній призначена для видалення несвіжого повітря, сторонніх запахів і зниження рівня вологості в приміщенні. Перш ніж зробити покупку, спочатку слід порівняти технічні характеристики декілька виробів. Необхідно звернути увагу на підтримувані режими роботи витяжки, рівні шуму і енергоспоживання і, звичайно, на дизайн витяжки.

1.


Продуктивність. Ця цифра показує здатність витяжки «перекачати» за одиницю часу необхідну кількість повітря і вимірюється в м3 / ч. Як же розрахувати продуктивність витяжки, необхідну саме для вашої ванної? Досить помножити площу приміщення на його висоту (отримаємо обсяг ванній) і отриману величину помножити на 12. Таким чином, продуктивність витяжки повинна бути не менше цієї цифри, а краще - трохи більше, щоб мати невеликий запас.

2.


Рівень шуму. Згідно гігієнічним нормам, комфортним вважається шум, що не перевищує 40 дБ, а максимально допустимий - 80 дБ. Рівень шуму людської мови дорівнює приблизно 60 дБ. Має сенс зробити вибір на користь безшумної або малошумною витяжки.

3.

Важливим критерієм при виборі є і економічне енергоспоживання. Значок стандарту економічного енергоспоживання електроприладів свідчить про те, що витяжка споживає на 65% менше електроенергії. Крім того, такі прилади завдають менше шкоди навколишньому середовищу.

4.

Спосіб управління витяжкою: звичайний кнопковий або сенсорний з датчиком. Звичайний спосіб вимагає вашої присутності щоразу, коли необхідно включити або виключити прилад. У той же час оснащені таймером витяжки працюють самостійно в запрограмованому режимі. Якщо витяжка оснащена датчиком з контролю вологості, то вона сама буде включатися і вимикатися виходячи з його показників.
{LikeAndRead}

5.

Також варто визначитися, чи потрібна вам витяжка тільки з функцією очищення повітря або ж комбінований пристрій. Зараз багато виробників пропонують витяжки з вмонтованою підсвічуванням або обігрівачами. І залежно від того, як вбудована ванна, підсвічування може виявитися зовсім не зайвою. А якщо саме приміщення ванної кімнати обігрівається не дуже добре - обігрівач доведеться дуже до речі.

6.

Порівняйте дизайн і зовнішній вигляд витяжок, щоб обраний вами прилад ідеально вписувався в інтер'єр приміщення, підходив до кольору стелі та стін.

7.

Уважно вивчіть правила експлуатації та догляду. Якщо прилад просто навішується і включається в розетку - ви самі легко зможете його відключити і почистити. За тими витяжками, які монтуються в стіну або підвісна стеля і підключаються до мережі, доглядати складніше. Дізнайтеся, чи зможете ви самі впоратися з доглядом за приладом і зробіть вибір на користь тієї витяжки, яка підійде вам більше всього.
{/LikeAndRead}