Як боротися із запахом цвілі у Вашого випраної білизни


Ви були зайняті з більш важливою роботою по будинку і залишили свою білизну в пральній машинці. Тепер Ваша білизна смердить цвіллю - і це запах жахливий. Ось кілька порад, як зробити, щоб білизна, яке Ви будете прати в наступний раз, пахло свіжістю.

Вам знадобиться:
- виберете один із цих двох очищувачів і ароматизаторів (з обидва відразу!): яблучний оцет або відбілювач
Переконайтеся, що в пральній машинці використовується гаряча вода
Використовуйте харчову соду і знову перевірте, чи використовується гаряча вода .. У пральній машині має бути ніякого одягу, коли Ви її чистите.

1.


Отже, виперіть Вами одяг тепер пахне як шафка Вашого сина? Несвіже сморід залишилося навіть після того, як Ви кинули одяг у сушарку. Тоді й наступна одяг, яка буде стиратися в пральній машині, отримає такий же, якщо не гірше, запах. Ось кілька підказок, які варто випробувати перед тим, як викидати пральну машинку.

2.


НІКОЛИ не змішуйте хімічні засоби, тому що це може викликати реакцію, яка призведе до проблем і пошкоджень. Використовуйте тільки один засіб і дозвольте пройти машинці повний цикл, включаючи прання і полоскання, перш, ніж скористаєтеся іншим. По-перше, не залишайте вологу білизну в пральній машинці після прання. Це причина для появи запаху цвілі в барабані. Але ми цієї рекомендації не пішли і тепер нам треба вивести запах - кращим і найефективнішим засобом буде відбілювач. Будьте обережні і стежте, щоб він не потрапив Вам на шкіру і використовуйте захист для очей. Крім того, використовуйте відбілювач в провітрюваному приміщенні і, якщо потрібно, використовуйте вентилятор. Налийте відбілювач в пральну машинку у співвідношенні пів-чашки до чашки води. Закрийте кришку і налаштуйте машинку на прання невеликої кількості білизни в гарячій воді. Коли перший цикл прання закінчиться, почніть другий цикл вже тільки з гарячою водою, щоб обполоснути її.

3.

Якщо у Вас немає відбілювача, використовуйте яблучний оцет, 1 чашку або більше, якщо пральна машинка велика. Нехай пройде перший цикл, у другому додайте до води харчову соду, щоб обполоснути машинку повністю. Цей спосіб має усунути жахливий запах, залишивши Вашу машинку чистою і нової.{/LikeAndRead}