Як вибрати блендер


Блендер може стати одним з ваших найулюбленіших кухонних пристроїв. У випадку з блендерами, їх ціна не завжди визначає якість і зручність використання. У цій статті наводяться деякі поради щодо вибору блендера, оптимально підходить під ваші потреби.

1.


Вибираємо блендер з міцним і стійким підставою.

Вибираючи блендер з широким і міцним підставою, ви зможете уникнути вібрацій і переміщення блендера при роботі на високих швидкостях. Підстави бувають як металеві, так і пластикові. Блендери з металевою основою більш міцні і стійкі, за рахунок чого можуть коштувати трохи більше.

2.


Вибираємо необхідну потужність.

Якщо ви плануєте робити фруктові коктейлі або інші напої, що вимагають використання добре подрібненого льоду, то вам слід вибирати досить потужний блендер, здатний якісно подрібнювати лід. Шукайте модель з потужністю не менше 350 Ватт. Такий блендер дозволить вам швидко і ефективно подрібнити кригу для фруктових коктейлів та охолоджених кавових напоїв. Вкрай важливо не використовувати застарілі моделі блендерів для приготування напоїв з подрібненим льодом. Оскільки в результаті ви, швидше за все, отримаєте рідина з великою кількістю плаваючих шматочків льоду, ніж однорідний, кремообразний напій.

3.

Вибираємо блендер з доброю чашею.

Скляні чаші менш дорогих блендерів, як правило, набагато масивніше, ніж у сучасних моделей. Скляні чаші більш стійкі до утворення подряпин і мають значно більший термін експлуатації, хоча вони і можуть розбитися при необережному використанні. Крім того, вони можуть бути досить важкими. Пластикові чаші схильні до утворення подряпин, а миття в посудомийних машинах може істотно знизити термін їх експлуатації.

4.

Вибираємо налаштування блендера.

Незважаючи на те, що широкий діапазон швидкостей блендера робить його більш точним для регулювання, в більшості випадків це не є важливим. Набагато більш важливою особливістю блендера є можливість пульсаційного режиму, який дозволяє додавати додаткові імпульси потужності для більш швидкого змішування інгредієнтів.
{LikeAndRead}

5.

На які особливості також варто звертати увагу?

Ще одна корисна особливість - це спеціальна кришка, яку можна зняти під час роботи блендера, щоб додати додаткові інгредієнти. Також вам необхідно продумати, наскільки легко буде мити блендер після кожного використання. Якщо ви збираєтеся мити чашу блендера у посудомийній машині, тоді слід вибирати скляну чашу, так як вона легко може витримати постійну мийку в посудомийній машині. Також слід знати, що блендер з кнопковим управлінням важче чистити, ніж блендер з сенсорною панеллю, оскільки частинки бруду накопичуються між кнопками, що ускладнює чистку.{/LikeAndRead}