Як вибрати кухонну витяжку


Хоча безліч людей вважає за краще готувати вдома, їм зовсім не до смаку запахи, які продовжують витати в повітрі ще довго після того, як приготовані страви із задоволенням з'їли. Найчастіше ми б воліли, щоб кухня взагалі нічим не пахла. Кухонна витяжка - ідеальний спосіб усунути як запахи, так і випаровується в процесі приготування вологу. Щоб вибрати відповідну кухонну витяжку, дотримуйтесь даних порад.

1.


Вибирайте місце для плити і витяжки ще на етапі будівництва будинку. Зрозуміло, якщо будинок побудований, то вибір вже зроблено за вас. Помістити плиту найкраще біля зовнішньої стіни будинку, таким чином, витяжка буде працювати максимально ефективно. Варто враховувати, що більш короткий вентиляційний канал еквівалентний більш сильному витяжного вентилятора.

2.


Вбудовані в стіну витяжки мають більш короткий і прямий витяжний канал.

Намагайтеся не розміщувати витяжку ізольовано посеред стіни або взагалі в середині кухні. Майте на увазі: якщо витяжний канал виходить на вулицю, продуктивність витяжки значно підвищується. При цьому збільшення вентиляційного каналу веде до падіння продуктивності. Якщо плита вже розташована посеред кухні, встановіть у витяжку більш потужний вентилятор.

3.

Розрахуйте розміри витяжки. Врахуйте, ширина витяжки не повинна бути менше ширини варильної поверхні. Якщо вам дозволяє простір, нехай витяжка буде на 15-30 сантиметрів більше плити.

4.

Потужність вентилятора визначається кількістю повітря, проганяє за одиницю часу.

Вентилятор повинен мати достатню потужність, щоб усувати запах і пар, і видаляти їх на вулицю. Розрахуйте кількість повітря, який необхідно буде видаляти з приміщення. При виборі вентилятора беріть до уваги його потужність. Щоб забезпечити надійне видалення запахів і пари, купіть вентилятор з максимальною продуктивністю.
{LikeAndRead}

5.

Далі варто вибрати тип вентилятора для витяжки. Ви можете купити традиційний осьовий вентилятор з лопатями, або новий циліндричний вентилятор, в основу роботи якого покладено принцип відцентрової сили. Циліндричний вентилятор має велику продуктивність і виробляє менше шуму.

6.

Галогенні лампи витрачають менше електрики і служать довше.

Купуйте витяжку з гарною і зручною для роботи підсвічуванням. Краще віддати перевагу галогенних ламп, які дають максимально можливий рівень освітлення. Якщо у ваших магазинах немає витяжок з галогенними лампами, слід використовувати лампочки з максимально допустимою потужністю.

7.

Порівняйте витяжки за рівнем виробленого шуму. Враховуйте, що чим потужніший вентилятор, тим більше шуму він виробляє. Оптимальний рівень шуму - не більше 55 дБ.{/LikeAndRead}