Як вибрати мікрохвильову піч


Купівля нової кухонної техніки може стати дуже захоплюючою подією. Але при цьому буває дуже складно зробити правильний вибір. Якщо ви будете знати, яка модель є найкращою, які габарити вам підходять і скільки ви готові витратити на оновлення своєї кухні, то оновлення кухонної техніки стане заняттям нудним. Перш ніж задуматися про ціни або почати нишпорити на просторах Інтернету в пошуках огляду, прочитайте наведені нижче поради та хитрості, що дозволяють уникнути пов'язаного з покупками стресу. Вибір нової мікрохвильової печі може бути цікавим і простим навіть для тих, хто не любить ходити по магазинах або купувати нову побутову техніку.

1.


Обмірте простір, призначений для мікрохвильової печі.

2.


Подумайте, чи хочете ви заповнити всю доступну площу. Якщо ви не плануєте часто користуватися мікрохвильовкою, то краще зупиніть вибір на більш компактної моделі, яка впишеться у відведений вами простір. Також потрібно врахувати, скільки їжі ви збираєтеся готувати за раз. Якщо у вас велика сім'я, вам може знадобитися більш об'ємна модель.

3.

Зверніть увагу на кольори, використовувані в оформленні кухні. Якщо у вас на кухні все чорне, то куплена абсолютно біла мікрохвильова піч може виявитися, що називається, не до місця.

4.

Визначтеся з тим, наскільки потужна піч вам потрібна. Випускаються мікрохвильові печі сильно відрізняються по потужності. Якщо ви будете часто використовувати піч для розморожування продуктів і тривалої готування, вам може знадобитися піч з високою потужністю.
{LikeAndRead}

5.

Подумайте, якими функціями повинна володіти ваша піч. Наприклад, можете купити піч з поворотним колом або функцією програмування кнопок. Завдяки поворотному колі їжа буде готуватися рівномірніше.

6.

Визначте бюджет покупки. Заздалегідь знаючи, скільки ви готові витратити на піч, ви зможете звузити кількість варіантів при пошуку в Інтернеті або виборі в магазині.
{/LikeAndRead}