Як вибрати портативний обігрівач


Навіть за наявності центрального опалення портативний обігрівач - річ необхідна, особливо, коли потрібно обігріти не весь будинок, а одну кімнату або офіс. Дана інформація допоможе вам вибрати відповідний обігрівач, тому що при всій різноманітності асортименту зробити це не так-то просто.

1.


Спочатку визначте, на який бюджет ви розраховуєте. Не слід економити на обігрівачі. Він повинен відповідати всім основним вимогам. Здоров'я дорожче, тому не скупіться.

2.


Гасовий обігрівач

Купуючи гасовий обігрівач, будьте готові до додаткових витрат на паливо, будь то гас або пропан. Такі обігрівачі виробляють більше тепла, ніж електричні, і ідеальні для великих холодних приміщень. Однак і ціна на них набагато вище.

3.

Електричний масляний радіатор

Якщо вам потрібен обігрівач, який можна було б переносити з кімнати в кімнату, електричний масляний радіатор - не найкращий варіант. Його плюс в тому, що він чудово обігріває приміщення, але переміщати його досить проблематично, і в цьому його мінус.

4.

Галогенний обігрівач

Якщо ви збираєтеся залишати обігрівач включеним на всю ніч, галогенний обігрівач краще не купувати. Прийміть це до уваги.
{LikeAndRead}

5.

Тепловентилятор

Даний обігрівач дуже компактний і підходить виключно для обігріву невеликих приміщень, наприклад, ванної кімнати, але ніяк не вітальні.
{/LikeAndRead}