Як вибрати посудомийну машину


За наявними даними використання посудомийних машин дозволяє економити більше 4-х годин на тиждень. Як і більшість видів сучасної побутової техніки, посудомийні машини можуть володіти різним набором функцій.

1.


Виділіть місце для посудомийної машини. Посудомийна машина має ширину від 45 до 60 см., і може вміщати до 12 столових приладів.

2.


Подивіться скільки рівнів обмивання у машини. Якщо вода подається з різних сторін, то посуд буде чистіше.

3.

Шукайте посудомийну машину, яка використовує воду, нагріту до температури як мінімум 60 градусів за Цельсієм. Зазвичай машина сама нагріває воду.

4.

Вибирайте посудомийну машину, в якій є подрібнювач відходів, якщо ви хочете, щоб брудний посуд можна було відразу класти в посудомийну машину, в іншому випадку посуд доведеться спочатку обполоснути.
{LikeAndRead}

5.

Зверніть увагу на жовтий значок, що вказує рівень енергоспоживання. Цифри означають кількість споживаної електроенергії на рік, чим він нижчий, тим краще.

6.

Вибирайте посудомийну машину з функцією відкладеного запуску, якщо ви хочете, щоб машина автоматично включалася, коли вас немає вдома або вночі.

7.

Визначтеся, який режим миття повинна використовувати машина. Є легкі режими, на яких можна відмивати невеликі забруднення або мити фарфор і скло; нормальні режими, які підходять для щоденного використання; важкі режими («горщики і каструлі»), на яких можна відмити каструлі та сковорідки навіть з частками продуктів, і, нарешті , режими «ополощі і чекай», на яких машина видалить частинки їжі і запах, якщо посуд якийсь час буде знаходиться в машині перш, ніж почнеться миття.

8.

Можливо, вам доведеться додатково купити демпфер, якщо машина буде працювати занадто голосно.

9.

Дізнайтеся, на що поширюється гарантія і чи входить вона до ціни товару. Якщо хочете, можете купити додаткову гарантію.

10.

Переконайтеся, що техобслуговування проводиться у вашому місті.
{/LikeAndRead}