Як вибрати пилосос-1


Ну от і зламалася моя стара «Ракета» і була відправлена на заслужений відпочинок. Я придбав її ще в 70-х роках і вже тоді вона була не нова.

Так що тепер мені потрібно купувати новий пилосос. Тим часом я взяв у користування пилосос мого сина. Працює він добре, але звучить так, начебто б реактивний літак злітає в самій вітальні. Жартую.

Вибір пилососів просто величезний. Вертикальні і вакуумні, циклонічні та порохотяги без мішка для збору пилу. Дуже цікавий дизайн у вертикального пилососа відомої фірми «Dyson», де використовується куля замість звичайних коліс. Така модель дуже легка в управлінні і цікава по своєму дизайну.

І ще є модель пилососа-робота ... «iRobot Roomba». Вони бувають як для сухої, так і для вологого прибирання. Забавно, чи не так? У мене є дві улюблені птахи, які постійно всюди розкидають зернятка і так спокусливо мати такого маленького робота, що живе під їх кліткою, який би тут же мчав пилососити кожне зернятко, що впало на підлогу.

Мене дуже зацікавив пилосос «Roomba». Наскільки добре він пилососить? Спустошує Чи він сам пилозбірник?

Схоже, що «Dyson» дуже добре пилососить і легкий у керуванні ... Гувер і Еврика теж дуже непогані пилососи. І «Rainbo», який до того ж ще й чистить повітря, поки Ви пилососите. Так само і «Oreck». Та й взагалі, пилососів рекламують дуже багато, і всі такі різні.
Проблема в тому, що відгуки з реклами у всіх дуже хороші, але і ціна у них не маленька. Я був в шоці, дізнавшись, що я заплатив меншу суму за свою попередню машину, ніж вартість деяких моделей пилососів. Так як же визначитися з вибором? Тут кілька підказок, щоб полегшити Вам завдання.

1.


Для початку визначтесь, на яку суму Ви розраховуєте. Це виключить найдорожчі моделі. Так що виберіть ті якості, які Вам сподобалися в дорогих моделях і постарайтеся знайти їх у менш дорогих.

2.


Виберіть тип пилососа, який Ви хочете придбати: пилосос-робот або пилосос, яким Ви будете керувати самі, вертикальний або вакуумний.

3.

Чи хочете Ви модель пилососа з пилозбірником або Циклонічний?

4.

Складіть список всіх характеристик, які б Вам хотілося бачити в пилососі. Також шукайте і в Інтернеті. Там Ви легко можете порівняти один з одним різні моделі пилососів.
{LikeAndRead}

5.

Коли ж Ви, нарешті, звузили свій пошук до декількох моделях, йдіть в магазин роздрібної торгівлі і попросіть продемонструвати їх, так щоб Ви самі могли спробувати ці пилососи в роботі і в управлінні. Це допоможе визначитися Вам з вибором.

6.

І, коли Ви вирішите, яку модель пилососа Ви хочете придбати, почніть порівнювати ціни в різних магазинах, щоб знайти найвигідніший варіант.{/LikeAndRead}