Як вибрати радіатор


В останні роки стиль, кольори і форми радіаторів змінилися. Тому зараз вибирати радіатор набагато веселіше і цікавіше, ніж раніше. Ви можете вибрати радіатор, виходячи з практичних міркувань (тобто наскільки добре він обігріває кімнату в вашій квартирі) і естетичних уявлень (тобто наскільки добре радіатор вписується у вашу квартиру). Враховуйте такі фактори, як величина кімнати, скільки часу ви плануєте проводити в ній і як саме має виглядати радіатор.

1.


Знайдіть у вашому районі компанії, які встановлюють радіатори. Порівняйте їх ціни та моделі радіаторів, які вони пропонують. Вирішіть, пропозиції якої компанії підходять вам по бюджету і вашим потребам.

2.


Попросіть установника розрахувати, яка тепловіддача потрібно в кожній кімнаті вашої квартири. Це допоможе вам вибрати найбільш підходящий радіатор для кожної з них.

3.

Виберіть матеріал радіатора. Сталеві батареї найдешевші, але люди зазвичай вибирають чавунні. Інші можливі матеріали - алюміній, камінь і скло. Виходите з вашого бюджету.

4.

Визначте, який стиль і вид радіаторів буде гармонійно виглядати у вашій квартирі. Разом з монтажником перевірте різні варіанти і виберіть такий радіатор, який найкраще підійде до загального вигляду і інтер'єру вашого будинку.
{LikeAndRead}

5.

Встановіть радіатор в самій холодній частині кімнати. Зазвичай таке місце знаходиться прямо під вікном або біля протилежної стіни. Враховуйте це, вибираючи радіатор, можливо, вам доведеться зробити перестановку, щоб встановити його.
{/LikeAndRead}