Як вибрати систему фільтрації повітря для дому


Навіть якщо ви знаходитесь вдома, алергени і пил можуть посилювати напади астми, викликати сезонну алергію. У такому випадку, купівля домашньої системи фільтрації повітря буде як не можна більш виправдана. Домашні повітряні фільтри (їх ще називають очисниками) можуть затримувати різні алергени та інші забруднюючі частки, пропускаючи тільки чисте повітря і полегшуючи дихання всіх членів сім'ї. Існує безліч видів систем фільтрації повітря, тому ви повинні знати, що саме робить їх роботу ефективною.

1.


Для початку, всі системи діляться за основною ознакою - за типами фільтру: так званий НЕРА фільтр (що розшифровується як «високоефективний сухий повітряний фільтр») і іонний фільтр. НЕРА фільтри затримують найдрібніші частинки, включаючи пил, дим і різні алергени, начебто пилку. Принцип дії іонного фільтра заснований на електризації частинок, які в результаті притягуються до нього, цей фільтр також може затримувати дрібні частки.

2.


Тепер необхідно вирішити, чи будете ви встановлювати систему у всьому будинку або тільки в якійсь його частині. Подумайте, чи є в цьому необхідність, і чи можете ви собі дозволити встановити систему очищення повітря у всіх приміщеннях в будинку. Центральна система фільтрів, як і центральна система кондиціонування, складається з системи вентиляційних каналів і фільтрів. Портативна система складається з окремих блоків, здатних очистити повітря в одній-двох кімнатах.

3.

Підберіть систему фільтрації з максимальною продуктивністю, відповідної розмірам вашого будинку. Обираний фільтр повинен бути здатний фільтрувати дві третини квадратури житлової площі. Якщо площа кімнати складає 30 кв.м., фільтр повинен мати максимальну продуктивність 20 кв.м. Максимальна продуктивність фільтра показує, скільки квадратних метрів чистого повітря може призвести система очищення повітря. Вам потрібен фільтр з максимальною продуктивністю від 10 до 30 кв.м.

4.

Зверніть увагу на сам фільтр, краще вибирати подвійний. Фільтри з подвійним або навіть потрійним шаром здатні затримати більше забруднень, перш ніж знадобиться їх заміна.
{LikeAndRead}

5.

Порівняйте ціни на фільтри на сайтах різних виробників. Ціна на систему очищення повітря для всього будинку буде в кілька разів вище аналогічної портативної, але і вона у різних фірм може сильно відрізнятися. Також зверніть увагу на вартість змінних фільтрів для центральної та індивідуальної систем і на періодичність їх заміни.
{/LikeAndRead}