Як вибрати соковижималку


Вибрати хорошу соковижималку часом нелегко. Існує безліч їх видів і всесвітньо відомих марок. Ви ж не хочете витратити Ваші гроші даремно, обравши не ту соковижималку? У цій статті ми розглянемо різні види соковижималок і відповімо на деякі запитання, які допоможуть Вам вирішити, яка модель більше для Вас підходить.

1.


Для початку вирішіть, для яких конкретно цілей Вам потрібна соковижималка. Якщо вона потрібна Вам тільки потім, щоб робити апельсиновий сік на сніданок, тоді Вам потрібна одна модель, і зовсім інша, якщо Ви збираєтеся робити сік, наприклад, з капусти.

2.


Обмежте бюджету. Вже перед пошуками соковижималки, вирішите, скільки грошей Ви можете на неї витратити. Розкид цін дуже різноманітний. Вибравши модель соковижималки, Ви зможете визначити і те, скільки грошей знадобиться.

3.

Розгляньте різні види соковижималок. Зазвичай соковижималки поділяють на чотири види.

Соковижималки для цитрусових. Назва говорить сама за себе. Безсумнівно Ви їх вже бачили. Їх можна використовувати тільки для того, щоб робити сік з фруктів.

Соковижималки з центрифугою. Вони найдешевші. Їх недолік полягає в тому, що з їх допомогою не можна вичавлювати сік з овочів. Вони дуже галасливі, а в результаті з овочів і фруктів Ви отримуєте набагато менше поживних речовин.

«Перемешивающие» соковижималки вважаються соковижималками середнього рівня. Спочатку м'якоть фруктів начебто «пережовується», і тільки потім від неї відділяється сік. Звідси і їх назва.

Двошвидкісні соковижималки, як вважається, краще за всіх витягують поживні речовини з овочів і фруктів. Але вони досить дорогі. Якщо Вам потрібний сік, найбільше корисний для здоров'я, краще вибрати саме цей вид соковижималки. І все ж і у них є недоліки: вони досить повільні і часто забиваються, коли Ви робите сік з м'яких фруктів.

4.

Ще раз вивчіть всі пункти: ціна, багатофункціональність, витяг поживних речовин, вихід соку, час очищення і рівень шуму.
{LikeAndRead}

5.

Почитайте відгуки. Подивіться, що інші говорять про обрану модель соковижималки, цікаву Вам найбільше.

6.

Обійдіть різні магазини. Порівняйте ціни в звичайних і інтернет-магазинах, виберіть кращий варіант.

7.

Дізнатися, чи є розпродажі. Вони бувають досить часто. Намагайтеся виходити в магазини в свята або вихідні. Зазвичай у свята пропонуються хороші знижки.{/LikeAndRead}