Як вибрати пральну машину


У багатьох будинках пральна машина - це один з найбільш часто використовуваних побутових приладів. Виробники сьогодні надають величезний їх вибір. Є пральні машини з фронтальним завантаженням, є з вертикальною, бувають моделі, що має функцію сушіння білизни, бувають звичайні, є такі моделі, за які доведеться віддати ціле багатство. Тому щоб зуміти зробити правильний вибір пральної машини, потрібно добре розбиратися у всьому їх розмаїтті. Отже, давайте розглянемо, як підібрати оптимальний варіант.

1.


Відвідайте якомога більше магазинів. У різних торгових мережах представлені різні бренди, тому щоб мати можливість ознайомитися з усім представленим асортиментом, потрібно обійти всі магазини.

2.


Порівняйте схожі моделі. Дуже корисними будуть записи. Спроба згадати, у яких ще моделей є такі ж опції, як ось у цій, може закінчитися невдачею ... Якщо все буде записано, зробити вибір вам буде набагато простіше.

3.

Складіть невеликий список варіантів, з яких ви будете вибирати. А потім пройдіться по сайтах виробників, щоб отримати додаткову інформацію. Там можна знайти додаткові технічні характеристики і застереження.

4.

Поцікавтеся гарантією виробника і програмами додаткового сервісного обслуговування, пропонованими магазинами. З'ясуйте, перекриває чи додатковий сервіс гарантійний термін, або ж він буде діяти вже після гарантійного терміну. Немає ніякого сенсу в тому, щоб у вас була гарантія від двох різних фірм.
{LikeAndRead}

5.

Пошукайте людей, нещодавно купували пральні машини. Спитайте поради у своїх друзів і сусідів. Це відмінне джерело інформації для прийняття рішення. Пральна машина, яку ви збираєтеся купити, може виявитися нічним кошмаром вашого сусіда.

6.

Ретельно порівняйте ціни й різні варіанти оплати. В одному магазині вам запропонують кредит на вигідних умовах, але ціна виявиться на кілька тисяч рублів більше. В іншому ви заплатите ту ж ціну, але зате купите в кредит. Не бійтеся питати.

7.

Ще одним фактором, який потрібно враховувати - те, як здійснюється доставка пральної машини. Якщо ви замовляєте доставку, вона зазвичай включає і підключення машини. Запитайте, щоб упевнитися.{/LikeAndRead}