Як вибрати пральну машину-1


Всякий раз, коли ви купуєте побутову техніку, ви хочете отримати за свої гроші якомога більше. Перед покупкою пральної машини зверніть увагу на наступні моменти.

1.


Зверніть увагу на рівень шуму пральної машини і виберіть місце, де хочете її встановити.

2. Відміряйте простір, на якому б хотіли встановити новий прилад. При встановленні навіть 1-2 см мають величезне значення.

3.


Подивіться в магазинах або на сайтах відгуки про конкретні марках.

4.

Виберіть пральну машину з зручною панеллю керування. Машини з сенсорними панелями трохи дорожче, але не завжди краще.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що ви легко можете дістатися до фільтра і почистити його.

6.

Загляньте всередину пральної машини. Краще покриття самої машини - фарфорове, а покриття барабана - з нержавіючої сталі або пластика, так як воно, на відміну від фарфору, не дряпається, не тріскається і не іржавіє.

7.

Пральні машини з фронтальним завантаженням допомагають заощадити воду і електрику. Також вони менше псують одяг, так як у них немає мішалки. Крім того у них більш низький рівень шуму, ніж у машин з вертикальною завантаженням, і вони займають менше місця, але для фронтальних машин необхідно спеціальний миючий засіб.

8.

Зверніть увагу на обсяг барабана - у кожної моделі він різний. Об'єм пральної машини вимірюється в кілограмах і перед покупкою вам потрібно визначити, скільки в середньому білизни ви завантажуєте при пранні, щоб дізнатися, чи підходить вам дана пральна машина чи ні. Моделі з фронтальним завантаженням зазвичай вміщують 3,5 кг.

9.

Зверніть увагу також на відділення для відбілювача, порошку, кондиціонера для білизни, режим ручного прання і систему автоматичного контролю температури.

10.

Порівняйте ціни на пральні машини в магазинах з цінами в Інтернеті.

11.

Переконайся, що отримаєте гарантійний талон.
{/LikeAndRead}