Як демонтувати посудомийну машину


Ви вирішили поміняти підлоги і, щоб заощадити гроші, сказали, що самі можете винести з кухні все, що там є. Однак, коли справа дійшла до посудомийної машини, ви опинилися в скруті. Розслабтеся. Демонтувати посудомийну машину нескладно. Пара інструментів, трохи зусиль - і ви впораєтеся з цим завданням за 10 хвилин.

1.


Вимкніть машину від мережі. Переконайтеся що відключили, натиснувши на кнопку пуску.

2.


Знайдіть кран на трубці, що подає в машину гарячу воду (зазвичай під раковиною) і перекрийте воду.

3.

Загляньте під край стільниці над посудомийній машиною. Ви знайдете пару кріплень, якими машина кріпиться до стільниці знизу. Відкрутіть гвинти кріплень.

4.

Візьміть машину спереду за боковини і витягніть її назовні. Можливо, її потрібно буде злегка розгойдувати з боку в бік, якщо вона буде «чинити опір». Висуньте її на 30-50 см або поки не відчуєте легкий опір.
{LikeAndRead}

5.

Загляньте за машину і, за допомогою ліхтаря визначте місця під'єднання. Їх має бути три: вхід гарячої води, відведення використаної води та електричне підключення. Витягайте машину, поки дозволяють шланги і дроти. Слідкуйте, щоб вони не зачепилися за ніжку.

6.

За допомогою відповідних ключів від'єднайте шланги подачі та відведення води. Знайдіть місце, де підключається електропровід. Місце підключення може бути закрито пластиною на гвинтах.

7.

Відкрутіть пластину, звільніть гвинти клем, до яких підключені чорний і білий дроти електроживлення, потім відкрутіть дріт заземлення. Тепер ви можете витягувати вашу посудомийну машину з приміщення.
{/LikeAndRead}