Як діагностувати можливі поломки у пральної машини


Вас лякають проблеми з пральною машинкою? Не варто хвилюватися. Найчастіше проблема в чомусь простому. Для лагодження досить десь підтягнути, замінити якусь деталь.

1.


Якщо машинка не включається, перевірте провід або дозволите-вимкніть запобіжник, пов'язаний з приладом. Можливо, він перегрівся і відключив харчування. Дайте йому охолонути хвилин 30, якщо після цього машинка все ще не включається, викличте майстра.

2.


Якщо зламалася трансмісія мотора або порвався привідний ремінь, вам потрібна допомога майстра.

3.

Якщо пральна машинка не зливає воду, прочистіть шланг і переконайтеся, що немає заломів. Якщо зливний шланг надто туго сидить у водопровідній трубі, підберіть діаметр так, щоб залишалося не менше трьох сантиметром зазору для вільного проходу повітря, щоб вакуум не заважав воді текти.

4.

Якщо в пральну машинку не подається вода, або подається дуже повільно, проверніть вентиль, що подає воду, проти годинникової стрілки до упору. Найчастіше проблема в частково відкритому вентилі.
{LikeAndRead}

5.

Викличте майстра, якщо пральна машинка переповнилася водою. Це означає, що зламаний впускний клапан або панель управління.{/LikeAndRead}