Як їсти повільно


Звичка їсти повільно може допомогти, якщо ви намагаєтеся втратити вагу, тому що таким чином ви швидше будете насичуватися. Коли люди їдять швидко, вони споживають занадто багато їжі і, отже, розширюють свій шлунок. Крім того, коли людина повільно їсть, він приємніше на вигляд, ніж той, хто швидко заковтує всю наявну їжу. Тому вчіться є повільніше і насолоджуватися їжею.

1.


Для початку покладіть собі зовсім небагато їжі. Якщо це великий прийом їжі, то, швидше за все, ви зможете покласти собі добавку. Пам'ятайте, ви не на гонці за їжею!

2.


Використовуйте метод відкладання вилки. Кожен раз, коли ви берете трохи їжі, відразу ж кладіть вилку. Чим довше ми тримаємо вилку в руках, тим більше ми схильні направити її до їжі.

3.

Жуйте їжу так довго, як тільки можете. Жуйте ретельно і звертайте увагу на текстуру, смак і складові страви. Чим довше ви будете жувати свою їжу, тим більше ситим ви будете себе відчувати і зможете як слід проковтнути їжу.

4.

Запивайте водою кожен проковтує шматочок, причому пийте багато води. Вода допомагає нам відчувати ситість і діє як засіб детоксифікації. Це допоможе вам не дуже швидко є.
{LikeAndRead}

5.

Зупиняйтеся після кожного шматочка і розмовляйте. Якщо протягом трапези ви будете говорити (тільки не тоді, коли ви жуєте), це допоможе вам робити паузу і звикнути їсти повільніше.
{/LikeAndRead}